Onrush Ne Zaman Çıkacak? - Oyun Hakkında - Oyunun Çıkacağı Platform

Onrush Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazıyı oylayın

Çok sevilen arcade yarış oyunu Onrush Playstation 4 ve Xbox One için çıkmaya hazırlanıyor.

Codemasters tarafından geliştirilen arcade yayış oyunu Onrush, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak. Resmi bir duyuruda belirttiklerine göre oyunu yerçekimine meydan okuyan yarış olarak tanımlıyorlar. Peki Onrush ne zaman çıkacak?

Onrush Nasıl Bir Oyun Olacak?

Yapımcıların belirttiğine göre oyun stile odaklandığı kadar hıza da odaklanacak. Oyuncular doğru zamanda kullanıldığında tahrip edici bir güç olan rush özelliğini açabilmek için tarz ve yetenekle yarışmak zorunda kalacaklar.

Onrush’ı geliştiren ekip daha önce Playstation 4’teki yarış oyunu Driveclub’ı yönetmiş olan Paul Rustchynsky tarafından yönetiliyor. Rustchynsky’nin söylediğine göre Onrush hakkında konuşmaktan çok heyecanlılar. Ekip ikon haline gelmiş arcade yarış oyunlarını oynayarak büyümüş ve bu deneyimi bugünün konsollarında arcade yarış deneyimini yeniden hayal etme ve bugüne taşıma şansı bulmalarının harika olduğunu belirtiyorlar. Arcade yarışların oyuncular tarafından bugünlerde en çok aranan şeylerden biri olduğunu ve bu ihtiyacı kapatmak istediklerini belirtiyorlar.

Yapımcılar oyunda en önemli unsurun eğlenmek olduğunu belirtiyorlar. Yani bu lastik seçimleri, araba ayarları, yarış çizgileri ile ilgili bir deneyim değil. Oyunda eğlenmek koltuğun sınırından taşan hareketlerle ölüme meydan okuyan riskler alıp devasa ödülleri kazanmakla alakalı. Bu sözlerle son dönemde yaygınlaşan simülasyon oyunlarını severleri kızdırabilirler. Ancak arcade yarış tutkunları tarafından geliştirilen bir oyun türün sevenlerini heyecanlandıracaktır.

Ayrıca yapımcılar oyunda önemli olanın bitiş çizgisini geçmek değil stil ve yetenekle inanılmaz hareketler yapmak ve hepsinden önemlisi Rush barı doldurmak olduğunu belirtiyorlar. Rush oyundaki önemli bir mekanik olacak ve aracımızı güçlendirerek olağanüstü hızlara erişmemize yol açacacak. Fragmandaki görüntülere bakılacak olursa oldukça güzel görsellere sahip olan Onrush arcade oyun türünü eski görkemine kavuşturmayı başarabilir.

Onrush Ne Zaman Çıkacak?

Oynanabilir bir beta sürümü 2018 Mayıs ayında yayınlanacak. Erken erişimde şu anda iki platformda da satın alınabilir durumda olan Onrush’ı alırsanız Mayıs ayında betasını oynama imkanınız olacak. Ayrıca Playstation 4 için sunulan Deluxe Edition’da ekstra araç dizayn seçenekleri bulunacak.  Playstation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak olan arcade yarış oyunu Onrush’ın tam sürümü ise 5 Haziran 2018’de piyasaya sürülecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...