Orange Is The New Black 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Orange Is The New Black 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

Orange Is The New Black 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Orange Is The New Black hakkındaki yeni gelişmeler için yazımızı okuyabilirsiniz.

Piper Kerman’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizi Orange Is The New Black geri dönüş için hazırlanıyor. Piper Kerman’ın hikayesinin anlatıldığı dizi Netflix üzerinden rahatlıkla izlenebiliyor. Kitap Jenji Kohan tarafından ekranlara taşındı. 2013 yılından itibaren Netflix üzerindeki en popüler dizilerden bir tanesi. Dizinin bir sezonu 13 bölüm olsa da bir çırpıda ve kolaylıkla izlenebiliyor. Bu yüzden dizinin takipçileri dizi sezonlarını kolaylıkla bitirebiliyorlar. Orange Is The New Black 6. Sezon ne zaman çıkıyor? Sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz. Dizinin 6. Sezonunda yapılacak olan değişiklikler için bir alttaki paragrafımızı okuyunuz.

Orange Is The New Black 6. Sezon Konusu

Eğer diziye yeni başladıysanız bu kısmı atlamanızı tavsiye ederim. Burası oldukça spoiler içeriyor. 5. Sezonda 4. Sezonda olduğu gibi çok büyük bir ölüm yaşanmadı. Ancak sezon finalinde Piscatella’nın (Brad William Henke) ve diğer subay Humprey (Michael Torpey) öldürüldü. Humprey kesinlikle Daya (Dascha Polanco) tarafından öldürülmedi. Daya Humprey’i bacaktan burmuştu. Sezon 6’da kesin olarak geri dönüş yapacak 10 karakter var. Frieda (Dale Soules), Suzanne (Uzo Aduba), Cindy (Adrienne C Moore), Taystee (Danielle Brooks), Red (Kate Mulgrew) kesin olarak dönecek olan karakterlerin arasında. Piper (Taylor Schilling), Alex (Laura Prepon), Nicky, Gloria (Selenis Leyva) ve Blanca (Laura Gomez) da dizinin 6. Sezonunda yer alacak. Daya ise Humpreyi vurduğu için cezalandırılacak. Bir sonraki sezonda olamayacağına dair duyumlar aldık.

Orange Is The New Black 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

6’ıncı sezonda dramatik bir şeyler olmayacak. Bu sezon diğerlerinden oldukça farklı ve inanılmaz olacak. Dizi son yıllarda 6 – 17 Haziran tarihleri arasında izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yani dizi 6 – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında Netflix üzerindeki yerini alabilir. Henüz kesin tarih Netflix tarafından duyurulmadı. 6. Sezonun ilk fragmanının da Nisan ayının sonlarında ya da Mayıs başında çıkması bekleniyor. Oldukça heyecanlı olacak olan yeni bir sezon bizi bekliyor. Bakalım dizi bizi şaşırtmaya devam edecek mi?


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...