Outlander 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? - Oyuncular - Dizi Konusu

Outlander 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Outlander 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?
Bu yazıyı oylayın

Çekimleri dünyanın dört bir yanında devam eden dizinin 4. sezonundan yeni gelişmeler ortaya çıktı.

3. sezonu yayınlanırken çifte sezon onayı almayı başaran dizinin 3. Sezonu daha yeni bitti. İskoçya, İngiltere, Prag, Çek Cumhuriyeti, Cape Town, Güney Afrika gibi ülkelerde çekimi yapılan dizinin hayran kitlesi oldukça fazla. Eski zamanları konu edinen dizinin yeni sezonu oldukça ilgi çekiciydi. Dizinin yapımcıları arasında Star Trek’in de yapımcılarından olan Ronald Dowl Moore da yer alıyor. Amerikalı yazar Diana Gabaldon’un aynı isimli romanı Outlander’dan uyarlanan dizide Caitriona Balfe, Sam Heughan, Duncan Lacroix, Tobias Menzies gibi ünlü isimlerin kadroda yer aldığı diziye yeni eklemeler yapıldığı duyuruldu. Peki herkesin merakla beklediği Outlander 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Outlander Konusu

1945’te eski bir savaş hemşiresi olan Claire Randall (Caitriona Balfe) evine dönmüştür. Tekrar bir araya geldiği eşiyle (Tobias Menzies) balayına çıkarlar. Salisbury düzlüğünde bulunan tarihi taş çemberini ziyarete giderler. Bu taş yığınından birine dokunan Claire kendini birdenbire savaş yüzünden yıkılmış ve gruplaşmış İskoçya’da bulur. Sene 1743’tür. Anlayamadığı güçler tarafından geçmişe savrulan Claire hayatı için tehdit unsuru oluşturabilecek yabancıların arasına düşmüştür. Genç bir İskoç savaşçısı olan James Fraser (Sam Heughan) Claire’e öyle bir aşk sunar ki genç kadın sadakat ve tutku arasında sıkışıp kalır. Farklı zamanlarda yaşayan ve ortak özellikleri bulunmayan bu adamla genç kocası arasında seçim yapması gerekmektedir.

Outlander 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Fısıltı gazetesinden aldığımız haberlere göre 4. Sezon çekimleri başlamış bulunmakta. 3. Sezon başlarken 4 ve 5. Sezon için onay alan diziden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dizi kadrosuna iki yeni sürpriz isim eklendi. Ağustos ayında biten dizi Orphan Black’ten Maria Doyle Kennedy ve Downton Abbey’den bilinen Ed Speleers dizide roman serisindeki Jacosta Hala ve Stephen Bonnet karakterlerini canlandıracaklar. Jacosta Jamie’nin güçlü iradesi olarak ekranda karşımıza çıkarken Stephen Bonnet ise korsan ve kaçakçı. Çekimleri İskoçya’da devam eden dizinin henüz ne zaman yayınlanacağı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak dizinin Ekim 2018’de yayınlanacağı düşünülüyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...