Outsider 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Outsider 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Outsider 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

WGN America kanalının en çok izlenen dizisi Outsider 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz sene dizisine start veren 26 Ocak 2016 tarihinde ilk bölümünü yayınlayan dizi Amerika başta olmak üzere bir çok ülkede izleyici kitlesine sahip. Daha ilk sezonunda ikinci sezon için onay almayı başaran dizi WGN America kanalında yayın hayatına devam etmektedir. Gösterdiği başarının ardından dizinin sezon finali yapması izleyicilerinin Outsider 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunu sormasına sebebiyet verdi. 13 bölümlük partiler halinde izleyicisi ile buluşmakta olan dizi dizi başına 40 – 60 dakikalık bir izlenim sunmakta. Sorunun yanıtı için en son paragrafa geçebilirsiniz, şimdi dizinin konusundan bahsedeceğiz;

Outsider Dizi Konusu

Kadrosunda kaliteli isimleri bulunduran yapım American gotik yaşantıyı bizlere göstermekte. Kadrosunda Ed Heavey, Jackson Frazer, Danielle Brickman ve Johanna McGinley gibi usta isimleri bulunduran yapımda karakterlerimiz herkes’den uzak bir yaşantı sürmek istemektedir. Karmaşık ve gizemli tepelerde yaşamakta olan insanların hayat hikayelerini anlatan dizide tepelerde yaşayan insanlar eski atv motorlarıyla hayatlarını sürdürmektedir. Ancak oraya gelecek bir yabancı yaşantılarını bozacaktır.

Bu tepelerde bir çok özel mülkü olan Foster ailesinin zor zamanlar geçirmesine mahal verecek olan bu yabancı ile mücadeleye giren Foster ailesi zorlu bir karar vermek durumunda kalacaktır. Arazilerinden vazgeçmek zorunda bırakılan Foster ailesi pes etmez ve bu yabancılar ile mücadele içerisine girecektir.

Outsider 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ülkemizde de oldukça kaliteli bir izleyici kitlesini yakalayan yapım 2. sezonu için geri sayıma başladı. Geçen senenin başında vizyona giren dizi ilk sezonu ile başarılı bir ivmeyi yakaladı. İkinci sezonunda da bu ivmeyi korumayı isteyen yapım tekrardan ocak ayında yani 2017 Ocak ayında vizyona girecektir. Şuan için net bir tarih vermeyen yapım için heyecan dorukta diyebiliriz. 2. sezonu için fragman da yayınlayan yapım fragmanı ile de iddalı bir yapıda.

Outsider dizisinden sizlere aktaracaklarımız bu kadar, bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile esen kalın, WGN America tarafından yayınlanmış olan 2. sezon fragmanı için iyi seyirler dileriz;

17.12.2016 Güncelleme: 2. sezon yayın tarihi resmi olarak bildirildi. 24 Ocak 2017 tarihinde seyircisi ile buluşacak olan diziye başarılar dileriz.

Bizi sosyal medyadan takip ederek en yeni haberlere ilk elden ulaşabileceğinizi size bildirir, bizi sosyal medyadan takip etmenizi öneririz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...