Oyunbozan Ralph 2 Ne Zaman Çıkacak? - Wreck it Ralph 2 Vizyon Tarihi

Oyunbozan Ralph 2 Ne Zaman Çıkacak?

Oyunbozan Ralph 2 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

İlk Filmi İzleyen Çoğu Kişiye Dokunan Oyunbozan Ralph’ın Devam Filmi Oyunbozan Ralph 2 Ne Zaman Çıkacak?

Öncelikle şu konuya bir değinelim, günümüzde hala animasyonlar çizgi filmler vb. yapımlar sadece çocuklar için diye düşünüyorsanız yanlış sitedesiniz. Çünkü bize göre animasyon yapımları illa çocuklar için diye bir şey söz konusu olamaz. Oyunbozan Ralph, internette filmlere bakarken dikkatimi çekmişti. İzlediğim de ise oldukça hoşuma gitmişti. Geçenlerde de Disney devam filminin çıkacağını minik bir teaser ile açıklayınca yazısını yazmaya değer olacağını düşündüm. Oyunbozan Ralph 2 Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtı için son paragrafa gidebilirsiniz.

Oyunbozan Ralph Film Konusu

Ana karakterimiz Ralph bir atari oyunun ‘kötü adamı’. Kendisi yıllardır bu işi yapmaktan hem sıkılmış hem de atari oyununun kahraman ‘iyi adamı’ Felix‘in gölgesinde kalmaktan hiç memnun değildir. Sürekli Felix’e madalyalar, pastalar ödüller verilirken, Raplh’ın doğru düzgün hiç arkadaşı yoktur. Bu duruma artık bir son vermeye karar veren Ralph, başka atari oyunlarının ‘iyi adamı’ olmak için yola çıkar. Her gün diğer oyunlara gidip gelmeye başlayan Ralph, başına büyük bir bela açar. Sugar Rush oyununu tehlike altında bırakan bir düşmanı serbest bırakır. Konu, temelinde atari oyunu üzerinden derin anlamlar barındırıyor..

Filmi beğenmemin Sebebi

Filmi beğenmemin bir kaç nedeni var. İlki bir sürü oyun karakterini bize çok güzel bir şekilde sunması. Mario, pacman, sonic ve street fighter gibi oyunların karakterlerini bulundurması zaten çok büyük bir duygu barındırıyor. Geçmişte mutlaka rastladığınız veya oynadığınız karakterleri filmde görmeniz mümkün. Filmi beğenmemin bir diğer sebebi ise filmde ki duyguyu bize çok başarılı bir şekilde yansıtması. İzlerken Ralph’ın yaşadıklarını sanki siz de yaşıyorsunuz. Demek istediğim film oldukça içten ve izleyiciye dokunuyor. Bana kalırsa çok başarılı bir animasyon filmi. Çeşitli film değerlendirme sitelerinde de yüksek puanlar aldığı söylenebilir.

Oyunbozan Ralph 2 Ne Zaman Çıkacak?

Filmin adı ‘Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph 2’ olarak açıklandı. Disney devam filminin geleceğinin anonsunu herhangi bir yerde yapabilirdi. Ancak basit ve düz bir teaser yayınlayarak açıklamış oldular. Bana kalırsa devam filmleri genelde ilk filmin başarısını gösteremez. Umarım içtenliğiyle ve geçmişten tanıdığımız karakterleriyle tekrar izleyicileri mutlu etmeyi başarır. Film bir çok yerde 11 Ocak 2019 tarihinde çıkacağı söyleniyor ancak net bir bilgi değil. Bir sonraki yazımızda Harry Potter dünyasından çıkacak olan bir filmle karşınıza çıkacağız. Takipte kalın derim!Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...