Ozark 2. Sezon Ne Zaman?

Ozark 2. Sezon Ne Zaman?

İlk sezonu ile sevilen dizi Ozark 2. Sezon Ne Zaman?

Büyük merak uyandırarak yayın hayatına başlayan ve 21 Temmuz 2017 tarihiden bu yana popülaritesini sürekli arttıran dizi bir çok puanlama sitesinden 10 üzerinden 8 ve yukarı not almayı başardı. İlk 10 bölümüyle güzel bir izlenim bırakan dizi izleyicisini çok iyi bir şekilde tavladı diyebiliriz. İlk bölümünden son bölümüne kadar hiç bir zaman vites düşürmeyen dizi tam bir suç dizisi olduğunu hissettirirken bunlara karşı yapılan ince planları ve başarıyı bize hissettiriyor. İlk sezonundaki bu başarısından sonra 2. sezonu merak edilen dizi için Ozark 2. Sezon Ne Zaman? sorusu meydana gelen en çok sorulan soru.

Ozark İlk Sezon İncelemesi

Çerez olarak nitelendirilen ilk sezona göre oldukça büyük bir kaliteyi izleyicisine sunan dizi buradan başarısını da yakalamayı başardı. Netflix’in önceki Marvel ve türevleri dizilerine yatırdığı büyük yatırımlar sonucunda daha ince yatırım yaparak daha çok hikayede işi bitiren dizi. Bu strateji başarısını çok iyi şekilde yakaladı diyebiliriz. Tüm bölümlerini aynı gün yayınlayarak izlenme için izleyicisini sıkmayan kanal Netflix‘in şüphesiz en çok sevilen noktası da bu.

Biraz spoiler içerebilir buradan sonrası uyarmadı demeyin. Byrde ailesi bildiğimiz gibi görev için adeta Ozark’a sürgün edildi. Burada yaşanan durumlarda hiç istedikleri kolaylıkta ilerlemedi. Başrol karakterimiz Marty adeta tırnakları ile kazıyarak görev için ilerlemesini yaptı ama orayı daha önceden koltukları altına alan bir çetemiz var bu çete onun işlerine ne kadar burnunu soksa da ailenin hayatı kurtarıldı diyebiliriz. Tabi buna kurtarılma denirse tüm gözler ve karteller aslında ailenin kolları altında. Tabi bunun yanında en büyük pay’da Roy Paty‘de yani bizim şu Ajan. Tüm planlarını çok iyi şekilde sürdüren kariyer manyağı homo kardeşimiz, tüm planını ilmek ilmek örmeye devam ediyor.

Büyük fiyatlara mal edilerek yapılan dizilerin arasında çok kaliteli bir yapım olduğunu belirtmek isterim. İlk izlenimde aslında büyük ön yargılarıma rağmen başladığım bu dizi Breaking Bad benzetmesi olacağından çok şüphelenmiştim ama dizi ilerleyişi ve dizinin net konusu çok farklı. Neyse geçelim merak edilen sorunun yanıtına.

Ozark 2. Sezon Ne Zaman?

Gel gelelim zurnanın şeyine 🙂 Dizi’nin bu sorusu henüz yapım tarafından yanıt almadı. Sessizliğini hala koruyan Netflix tahminimizce yakın zaman 2. sezon için onayını verecektir. Konunun henüz ucu çok açık ve Netflix izlenimleri etkilememek ve daha büyük sıçrayış yakalamak için onayı vermedi. Tahminlerimize dayanarak 1 sene sonra yanı 2018’in son çeyreğinde dizinin 2. sezonu ile baş başa kalacağız. Tabi bu henüz tahmin niteliğinde gelecek resmi bilgiler ile burayı güncelleyeceğimizi belirtiriz. Bizi sosyal medyadan da takip etmeyi unutmayınız sayın okuyucu, hadi esen kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...