Ozark 3. Sezon Ne Zaman? - 3. Sezon Onayı - Yeni Sezon Ne Zaman?

Ozark 3. Sezon Ne Zaman?

Ozark 3. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Sevilen Netflix dizisi Ozark 3. Sezon Ne Zaman?

Süper bir dizi ve yine süper bir Netflix. Yeni dizileri ile izlenme rekorları kıran Netflix’in sevilen dizisi Ozark yeni sezonu ile platformunda yer alıyor. İlk sezonu ile büyük bir fan grubunu arkasına almayı başaran yapım 2. sezonunda da kendi çizgisini bozmadan hikayesine devam etmeyi başardı. 2. sezonu bir çırpıda bitiren diziyi sevenlerin aklında ise oluşan tek soru Ozark 3. Sezon Ne Zaman? oldu. Yeni sezon büyük bir beklenti için beklenirken gelmiş olan 3. sezon onayı bir hayli sevindirdi. Genel olarak izlenimlere göre hareket eden netflix’in bu dizisi için 3. sezon seneryosunun yazıldığı biliniyor. Casino için kolları sıvayan karakterlerimiz bu sezon da bakalım para için neler yapmaya başlayacaklar.

Ozark 2. Sezon Yaşananlar – Yorum

Bu kısım aslında biraz spoiler içeriyor dilerseniz tarihi öğrenmek için yazının son kısmına ilerleyebilirsiniz. Böylece acı çekmeden çıkış tarihi bilgisine kavuşmuş olursunuz :). “Breaking Bad” evet dizinin her bölümünü izlediğimde bu kokuyu alıyorum. Ama süper bir değişim ile mekanlarda bulunan yaşanmışlıklar ve dizinin bazı renklere takıntılılığı diziyi hemen eşleştirmeme neden oluyor diyebilirim. Bildiğimiz gibi Breaking Bad’de dizi adeta sarı turuncu ve kırmızı renklere bulanmış bir şekilde idi ki bunun kişilerin kişiliklerini yansıttığı da sonradan öğrenildi. Bu dizide de soğuk bir hava görüyoruz mavi ve tonları.

Baba karakterinin yani Bryde’ın ailesi ve işi için neler yapabileceğini 2. sezondur görüyoruz. Karısına olan güvensizliği de 2. sezon 2. bölümden biraz belirleşmişti. Aslında dizi her zaman eski yaşanmışlıklara değinerek ilerliyor. Her kısımda iğneyi değdirip geri kaçıyor. Ajanların kara para aklamayı yakalamaya çalışmasına karşın Martin’in oluşturduğu güvenlikler de oldukça zeka işi.

Bu zeka işi de aslında yine akıllara “Breaking Bad” dizisini getiriyor. Zeka dolu bir baba olayı ele alıyor ve şeytani planlar ile ilerliyor. Ancak bu dizide eş karakteri yani Wendy Byrde’de fena değil. Diğer dizide gördüğümüz eş karakteri oğlunu ve ailesini bu işten uzak tutarak parayı kabul etmesine karşın Ozark’da aile paranın farkında ve işbirliği halinde. Bazı aile bireyleri ailesine ihanet edip paraları çalsa da.

Genel olarak 2. sezona aslında puanım tam çünkü hikayenin akışı yerli yerinde ve süper denilecek kıvamda idi. Yeni sezona açılan kapı da aslında bizi heycanlandırdı. Peki ya yukarda gördüğümüz son sahne. Sizce de Walter White’ın son sahnesi değil mi?  neyse 2. sezondan bu kadar bakalım yeni sezon ne zaman gelecek?

Ozark 3. Sezon Ne Zaman?

Kışa giriş dizisi olarak tasarlanan yapımı ve baş rol karekteri Jason Bateman olan dizinin yeni sezonu tahmini olarak Ağustos veya Temmuz 2019‘da gelecek. Ozark 3. Sezon Ne Zaman soruları gerçek ve net yanıtı ile buluşunca burada belirteceğimizden kuşkunuz olmasın. Şimdi buradan baktığımızda 1 sene gibi bir süre var ancak sayılı zaman çabuk geçer. Yeni sezon hakkında detaylar geldikçe burayı dolduracağımıza şüpheniz olmasın. Bir başka yazıda görüşmek üzere, Esen kalın efenim.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...