Ozark 4. Sezon Ne Zaman?

Ozark 4. Sezon

Merakla beklenen Ozark 4. Sezon Ne Zaman?

Ozark gölü, dertli, stresli ama tatlı… Ozark 1. Sezonu itibari ile kült ve farklı yapısı ile izleyenlerini büyülemeye devam ediyor. Bomba gibi 2. sezonu ile bataklığın içine iyice giren ve byrde ailesinde artık herkes ne iş ile uğraşıldığını biliyordu. 3. Sezon ise işlerin büyüdüğü ve artık yavaş yavaş kartelin bir üyesinin varlığı belirleşiyordu. Yeni sezonda iki büyük kartel savaşının galibi karşılıklı iki taraf değil aslında byrde ailesi olacaktı.

Ozark 3. Sezon Nasıldı?

3. sezon 2. sezona nazaran daha aksiyon içinde ve taşların oturduğu bi sezondu diyebiliriz. Bu zamana kadar hep dizinin breaking bad ile olan benzerliğinden bahsediliyordu. Bu sezonda da Wendy’nin yaptıklarını görünce içimizi gıcırtadan ve boğma isteği uyandıran bir karakter olduğunu pektabi görebiliyoruz.

Öte yandan Marty’nin biraz daha küçüklüğüne gidiyoruz bu sezonda. Küçüklüğünde yaşadığı sancılı dönemlerin onun hayatına nasıl bir etkisi olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Her işi eksiksiz bir şekilde yıllardır yapmakta olan Marty bir teşekkür isteğine karşılık elinde bir hiçle evine döndüğü sahne ise adeta ulan bu yapılır mı be dedirtiyor.

Wendy kartel kanadında yavaş yavaş ilerlerken geçmişte marty yaptıkları ile alakalı da yine göz kırkmıyor değil. Navarro karteli müvekkili ile her görüşmesinde wendy’nin ilk sezondaki yaptığı acımasızca aldatma aklımıza gelmiyor muydu?. Peki bu böyle mi devam eder yoksa bu bizim yaptığımız hüsnü kuruntu mu?

Ozark 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Şimdi geldik asıl sorumuza. Yeni sezon ne zaman başlayacak. Her sezon yayınlandığında bu soru akla geliyor. Netflix’in bu konudaki net tavrı aslında bize dizinin ne zaman başlayabileceğinin sinyalini verebiliyor. Her sene kışın sonuna doğru vizyona giren ve toplamda sezonunda 8 bölüme yer veren Ozark 3. sezonda da yine nisan ayını seçti. Yeni sezon ise muhtemel olarak 2021’in Mart veya Nisan ayında vizyona girecektir. Ama şu zamanlarda yaşadığımız coronovirüs sebebi ile çalışmalar ertelenmiş olabilir. Çünkü dizi genelde yaz aylarında çekiliyor. Ve önümüzdeki yaz da bu virüs ile geçecek gibi duruyor. Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek üzere…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...