Ozark Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon - Yayınlanma Tarihi

Netflix’in yeni dizisi Ozark Ne Zaman Yayınlanacak?

Ozark Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Netflix’in yeni dizisi Ozark Ne Zaman Başlayacak?

Yine Netflix, yine yeni yapılmış bir dizi; Bu sefer uzun soluklu bir dizi olacak gibi gözüküyor. Yaklaşık 1 saat süren 10 bölümden oluşacak ilk sezon’a göre oldukça sevileceği düşünülen dizi daha yayınlanmadan dahi popülaritesini günden güne arttırıyor. Sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlardan sonra oldukça ilgi gören dizinin baş rolünde bulunan isim de oldukça büyüleyici. Jason Bateman‘ın baş rolünde yer alan dizinin yaratıcılığını da Bill Dubuque ve Mark Williams yapıyor. Ozark Ne Zaman Başlayacak? sorusu çok merak edilince filmin konusundan ve bu tarihten bahsetmenin zamanı gelmiştir diye düşündük şimdi lafı uzatmadan dizinin konusundan bahsedelim;

Ozark Dizi Konusu

Bildiğimiz gibi Netflix’in en büyük patlaması Narcos dizisinde yaşanmıştı. Bu diziden sonra büyük bir yükselişe geçen site, ülkemizde de platformunu sununca, çıkardığı diziler ülkemizde çok büyük bir ilgi görmeye başladı. Aslında konu itibari ile dizi biraz sanki Narcos ve Breaking Bad karışımı olmuş gibi. Kült dizilerin arasında yer almaya hazırlanan Ozark dizisinde karanlık, tehlikeli bir hayata adım atacağız.

Şüphesiz ülkemizde oldukça ilgi gören bu karanlık konular, işleniş biçimi ile dizi de çok sevilecek. Mart Bird adındaki baş rol karakterimiz Meksikalı bir uyuşturucu baronuna borçlanmıştır. Ancak bu borç öyle kolay ödenecek cinsten değildir. Eşi Wendy ile birlikte Missouri‘ye taşınacak aile buradaki yaşama ayak uydururken hikaye iyice şekillenecektir.

Ozark Ne Zaman Başlayacak?

Geldik asıl merak edilen konu başlığına dizi 21 Temmuz 2017‘de başlayacak ve tipik Netflix dizileri gibi tüm bölümleri ile birlikte yayınlanacak. Gelecek aylarda belirlenecek popülarite yükselmesi ile dizi 2. sezonu için de onay alacaktır. Genel olarak Netflix dizileri 2. sezona çabuk onay alır ama 3. sezonda bu biraz zordur. Bakalım Ozark bu eşiği aşıp 2. sezonundan sonra diğer sezonları için onay alabilecek mi?

Dizi hakkında size aktaracaklarımız bu kadardı, bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Bizi sosyal medyada takip ederek hem destek verebilir, hemde yeni çıkacak film, dizi sezonları ve teknolojik aletler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...