Paramparça Ne Zaman Vizyona Girecek? - Film konusu

Paramparça Ne Zaman Vizyona Girecek?

Paramparça Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Merakla beklenen film Paramparça In the Fade Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yönetmeni Fatih Akın olan bu filmin tabi ki Dram ve Gerilim hakkında olacağı biliniyor. Fatih Akın sinemasına şöyle bir baktığımızda bir çok filmi ile tanınmakta. Fakat bazı filmlerinde siyaset ile ilgili bilgiler olduğu için fazla kitle yapamamış ve bu sayede çok fazla beğeni toplayamamıştır buna örnek olarak verebileceğimiz bir film Cut Ermeni soykırımına önem vermiştir. Fatih Akın son dönemde sinemasında politik filmler yaptığını söyleyebiliriz.

Paramparça filminin daha çok aile dramasına ve Nazizme sürüklediğini görebiliriz. Fatih Akın tabi ki sinemada kendi hazmını hissettiren bir tarzı var. En son yaptığı filmi olan In the Fade’den önce Tschick çok güzel keyifli bir yol filmiydi In the Fade’ye bakarsak Fatih Akın’ın en iyi işi demek hatta güzel bir filme imza attığını söylemeyiz  Fatih Akın bu filmden sonra herhangi bir filme imza atmayabilir. Ancak yinede In the Fade filmi Fatih Akının son yıllarda yaptığı akıcı filmlerdendi. Haydi birazda bu güzel filmin konusuna bir göz atalım

Paramparça Film Konusu

Katja, eşini ve oğlunu Hamburg’ta  gerçekleşen terör saldırısında kaybetmiş birisidir. Yas tutma zamanındaki kadın, adalet için dava açmış ve mahkemenin suçluların tarafını tutuğunu görünce, yas tutma sürecinin ardından adalet yollarına düşmüştür.

Paramparça Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bu yıl Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışmış olan Paramparça’nın beyaz perde için tarih belli oldu. Altın Ayı ödüllü Duvara Karşı ve Cannes’dan ödülle dönen Yaşamın Kıyısında gibi iyi ödüllü bu filmin yapımcısı Fatih Akın’ın imzasını taşıyan dram filmi “Paramparça”, 2 Şubat 2018 tarihinde ülkemizdeki beyaz perdeye dönmeye başlayacak. Sizi Filmin fragmanıyla baş başa bırakıyoruz iyi seyirler. Aynı zamanda güzel sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Başka bir Ne Zaman Çıkıyor? yazısında görüşmek dileği ile.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...