Patrick Melrose Ne Zaman Çıkıyor? - Patrick Melrose Konusu

Patrick Melrose Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

Patrick Melrose Ne Zaman Çıkıyor? Sherlock ile büyük hayran kitlesi edinen Benedict Cumberbatch’den yeni proje haberi geldi! Detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz.

Sherlock dizisindeki oyunculuğu ile dikkatleri üzerinde çeken İngiliz aktör Benedict Cumberbatch yeni dizisine hazırlanıyor. Benedict’in diğer dizisi Sherlock’un akıbeti ise hala belirsizliğini koruyor. Son bölümüyle oldukça tepki çeken dizinin devamı için henüz yeni bir haber gelmedi. Ancak proje tamamen iptal edilmiş durumda da değil. Biraz daha bekleyeceğiz gibi görünüyor. Showtime kanalında 5 bölüm olarak yayınlanacak olan dizinin izleyicisiyle buluşmasına az kaldı. Emmy ödüllü Benedict Cumberbatch’e dizide annesi olarak Jennifer Jason Leigh ve babası olarak da Hugo Weaving eşlik ediyor. Dizide Cumberbatch, zor bir çocukluk yaşayan ve travmalarını atlatmaya çalışan Patick Melrose’a hayat verecek. Dizi Edward St. Aubyn’in yazdığı yarı otobiyografik romanından uyarlanarak oluşturuldu. Dizi çıkacağı ilk günden beri seyircilerde merak ve heyecan uyandırdı. Geçtiğimiz yıl Şubat ayında duyurulan dizinin çekimleri bitti ve ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Patrick Melrose ne zaman çıkıyor?

Patrick Melrose Konusu ve Oyuncular

Zor ve travmatik bir çocukluk geçirmiş olan zengin ve komik playboy Patrick Melrose karakterini izleyeceğiz. Aynı zamanda bir aristokrat olan Melrose kendi içerisinde oldukça büyük problemlerle uğraşmaktadır. Babasının zalimliğine karşı annesinin umursamaz tavırları Melrose’un sorunlu kişiliğinin tavırlarını oluşturuyor. Dizide Melrose’un çocukluğundan yetişkinliğine kadar hayatının pek çok farklı anlarına tanık olacağız. Dizinin ilk beş bölümünün adı ise Edward St. Aubyn’nin 5 serisi ile aynı isimde olacak. Never Mind, Bad News, Some Hope, Mother’s Milk, At Last bölümlerin isimleri olacak. Her bölüm aynı isimli kitaptan uyarlanıp senaryolaştırılacak. Dizide Anna Madeley, Blythe Danner, Allison Williams, Pip Torrens, Jessica Raine, Prasanna Puwanarajah, Holliday Grainger, Indira Varma ve Celia Imrie gibi isimler yer alıyor.

Patrick Melrose Ne Zaman Çıkıyor?

Dizinin senaryosu BAFTA adayı senarist David Nicholls’ın imzasını taşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Edward Berger yer alıyor. Dizi IMDB’de yer alan bilgiye göre 12 Mayıs 2018’den itibaren ekranlara gelmeye başlayacak. Dizinin Türkçe online dizi izleme platformunda yer alıp almayacağı ise henüz açıklanmadı. Fragmanında oldukça eğlenceli sahnelere sahip olan dizi izleyicisi tarafından merakla bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...