Peaky Blinders 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon Ne Zaman?

Peaky Blinders 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Peaky Blinders 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?, Peaky Blinders Yeni Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

BBC’nin en çok sevilen dönem dizisi Peaky Blinders 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dönem dizisi denilince akıllara gelen Peaky Blinders’dan yeni sezon haberleri geldi. 4. ve 5. sezon onaylarını alan dizi 4. sezonu için geri sayım başladı. 2013’de başlayan ve toplamda 6’şar bölümden 3 sezon yayınlanan dizi 18 inci gibi bölümleri ile dolu dolu geçen en kaliteli diziler arasında yer alıyor. Ülkemizde de oldukça sevilen yapım her sezonunda farklı dönemlerde başlayarak çekimleri için gerekli zamanları beklemeyi sürdürdü. Her zaman kaliteli bölümleri ile karşımıza geçen Peaky Blinders bu sezonda da bomba gibi geliyor. Peaky Blinders 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu yanıtını ararken yapımcılar sessizliğini bozdu. Biraz dizinin konusundan da bahsedelim sonra da hayırlısı ile gelen açıklamalara bakalım.

Peaky Blinders Dizi İlerleyişi

Her bölümünde aksiyon, suç ve gerilimi eksik etmeyen yapımda kardeşler arasında çıkan tartışmalı durumlar ve ortaklıklar olan anlaşmalar gerilirken her sezonda kardeşlerin karşısında yeni kişileri görmekteyiz. Yeni sezonda bu ismin kim olacağı hakkında bir çok haber ve dedikodu ortaya çıkmıştı. Henüz hiç biri doğruluğunu onaylayamaz iken dizinin yeni sezon vizyon tarihi hakkında ince bir bilgi geldi. Neyse lafı da uzatmadan asıl merak edilen soruya geri dönelim;

Peaky Blinders 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Geldik merak edilen sorunun yanıtına, 2015 yılını es geçerek 2013, 2014 ve 2016 yıllarında yeni sezonları ile kanalında izleyicilerine merhaba diyen yapım. Tekrar aynı kanalı BBC’de devam edecek. Yeni sezonda 4 ve 5 için onay alan yapımın şuan için iki sezonluk konusunun varlığından eminiz. Bu sene sonuna kadar 4. sezonu ile izleyenlerini ekran başına kilitlemeyi hedefleyen yapım Kasım veya Aralık ayında karşımızda olacak.

Yeni sezon için bu seneyi gösteren kanal henüz net tarih vermedi ancak şuan için Ekim ayında olmamız ve herhangi bir hareketin olmayışı son 2 ayda dizinin geleceği yönde bizi yönlendiriyor. Tahmini olarak Kasım’ın sonunda 4. sezonu izlemeye başlayacağımızı düşünüyoruz. Fakat bu tarih tabi ki tahmini gelecek yeni bilgi ver fragmanlar ile burayı güncelleyeceğimizi hatırlatır, Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşene kadar esenlikler dileriz.

Buda tüylerimizi diken diken eden teaser tadındaki ilke 4. sezon görüntüsü;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...