Pes 2018 Ne Zaman Çıkacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Pes 2018 Ne Zaman Çıkacak?

Pes 2018 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Konami’nin en çok oynanan futbol simülasyonu Pes 2018 Ne Zaman Çıkacak?

Futbol simülasyon oyunlarının en çok satan oyunu Pes serisinin yeni oyunu heyecanlı bir bekleyiş içinde merak edilmekte. Her sene üstüne koyarak ilerleyen Konami yapımı oyun 2017 oyunu ile satışını yüksek bir seviyede arttırmayı başardı. Bir çok ülkede aynı zamanda çıkarak oyun sektöründeki kaliteli yerini yakalayan oyun için artık en çok merak edilen soru Pes 2018 Ne Zaman Çıkacak? oldu. Özellikle geçen sene oyunda kullanılan grafikler çok konuşulmuştu.

Pes Serisi Hakkında

Konami yapımlarının arasında en çok oynana oyun Pes alamadığı telif haklarından dolayı her ne kadar tercih edilmese de, oyunun dinamikleri, grafikleri ve saha ambiyansı çok iyi bir şekilde hazırlandığı için satışlarını önemli düzeyde arttırmakta. Özellikle oyunun grafikleri 2017 oyununda oldukça konuşulmuştu. Saha içinde en ince detaylara kadar tasarlanmış olan grafikler vay canına dedirtecek cinstendi.

Bir diğer futbol simülasyonu olan Fifa ile kıran kırana olan mücadelesinde bu sene galibiyet ile sonuçlayan Pes şuan için satışlarını ivmeli bir şekilde arttırmaya devam etmekte. Her senenin son aylarında yeni oyununu piyasaya sunan yapım ayrıca sene ortalarında yaptığı güncellemelerle oyuncuların oyuna olan bağımlılığını elinde tutmayı başarmakta.

Pes 2018 Ne Zaman Çıkacak?

Transfer sezonundan hemen sonra yaz aylarının ortasında piyasaya sunulan yeni oyunlar her zaman tercih meselesi olmayı başarıyor. Genellikle Fifa’dan bir hafta önce oyununu piyasaya sunan Pes serisi bu sene de oyununu tahmini olarak 10 – 20 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sunacaktır. Ağustos sonlarına doğru oyunun demosunu sunacak olan Pes tekrardan nabız yoklayarak oyununu 13 – 14 Eylül gibi piyasaya sunacaktır.

Geçtiğimiz sene 90 TL ile ilk satışına çıkan oyun 120 TL ile oyuncuları ile buluşmuştu. Pes 2018 oyununda da tahmini olarak 80, 100 tl arasında ön sipariş fiyatı ile satışa sunulacak olan oyun, oyun çıktıktan sonra bu fiyatın biraz daha üstüne çıkacaktır.

Pes 2017 oyununda grafiklerde oldukça büyük bir gelişmeye giden oyun aldığı bu satış ivmesini değerlendirerek gelecek oyunda tekrardan grafiklerle oyuncularını büyüleyecektir. Pes 2018 hakkında size aktaracaklarımız bu kadardı, oyun hakkında çıkacak her resmi bilgide burayı güncelleyeceğimizi size hatırlatır ve bizi sosyal medyadan takip etmenizi dileriz.

Oyun tahmin ettiğimiz gibi 12 Eylül 2017 tarihinde raflardaki yerini alacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...