Pes 2020 Ne Zaman Çıkıyor? - Çıkış Tarihi - Yeni Modlar

Pes 2020 Ne Zaman Çıkıyor?

Pes 2020 Ne Zaman Çıkıyor
Bu yazıyı oylayın

2019’a damgasını vurmayı başaran pro evolution soccer 2019 bu sene ne yapacak?

Yeni modları ile 2019’da kendi rekorunu kıran Konami’nin en iyi oyunu olarak gösterilen; Pes 2019 yeni oyunu Pes 2020 Ne Zaman çıkıyor ve bize neler vaad ediyor?. Fifa ve Pes tartışmalara devam ede dursun 2019’da Türkiye’ye jest yaparak Super Lig’i tam olarak lisanslayan ve ilk defa linanslı olarak Şükrü Saraçoğlunu oyuncuları ile buluşturan oyun; Lisanslarını her sene fazlalaştırmaya devam ediyor. Belki de en zayıf noktası olan bu lisanslama bu sene biraz daha azalmış gibi gözüküyor. Bildiğimiz gibi oyun sektöründe en başarılı japon oyunu şüphesiz ki Pro Evolution Soccer. Bu sene de yani Pes 2020 de geçen seneden aldığı ilerleme seviyesine yeni bir seviye katarak bize müthiş bir oyun sunacakları.

Pes 2019 Düşüncelerimiz

Şahsen Pes 2019’un ivmeli olarak ilerlemesi en çok ülkemizde görünüyor diyebilirim. Her geçen yeni bir oyunda oynayanlarını arttırmayı başaran Pes bu geçtiğimiz sene bi önceki seneye arta koyarak ilerledi ve bir çok yenilenen modları ile oyuncularını sevindirdi. Ayrıca aldığı yeni lisanslar da cabası. Öncelikle Myclub’ı incelemek istiyorum. Aslında Fıfa’nın buna benzer bir bölümü var ancak bu bambaşka bir açıdan bakılarak tasarlanmış. Öncelikle takımınızı random açtığını toplar ile oluşturuyorsunuz. Bu açılan kartlar ve toplar sizi bambaşka takım varyasyonlarına itebiliyor.

Başka bir mod ise oluşturduğun kendi takımın ile online serüvenlere yelken açabiliyorsun. Canlı güncelleme modu ile birlikte de bire bir her gerçek maçtan sonraki oynanışlar veritabanına eklenerek oyunun güncel kalması da çok iyi ayarlanmış vaziyette. Ayrıca fiyat olarak da sizden fifa gibi çok bi ücret talep edilmiyor. E tabi dolar yükseldi satış fiyatları da güncellendi haliyle. Ama yapacak bişey yok bu oyun oynanır be aga.

Pes 2020 Ne Zaman Çıkıyor?

Aslında bunun için Konaminin açıklanmış net bir tarihi yok. Ancak size nokta atışı yapacağımızı söyleyebiliriz?. Neden mi çünkü Pes oyunları hep aynı tarihte çıkar. Hani şu bizim yaz tatilimizin sonuna doğru olan tarih. Eylül. Şimdi çok da lafı eveleyip gevelemeden geçmiş tarihlerde oyunlar hangi tarihte çıkmış inceleyelim;

Pes 2016 Çıkış Tarihi: 17 Eylül 2015
Pes 2017 Çıkış Tarihi: 13 Eylül 2016
Pes 2018 Çıkış Tarihi: 14 Eylül 2017
Pes 2019 Çıkış Tarihi: 28 Ağustos 2018
Pes 2020 Çıkış Tarihi: Tahmini olarak Ağustosun sonu veya Eylül’ün ilk haftasında 2019‘da çıkacak. Aslında geniş bir tarih aralığı ama bu tarihler arasında çıkacağı net. At fava bekle yeğenim. Pes 2020 Ne Zaman Çıkıyor sorusuna karşılık gelecek olan resmi haberler ile burayı güncelleyeceğimizi unutmayalım. Başka bir yazıda görüşmek dileği ile, Esen kalın yiğidolar.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...