Pillars of Eternity II: Deadfire Ne Zaman Çıkacak? - Oyun Konusu

Pillars of Eternity II: Deadfire Ne Zaman Çıkacak?

Pillars of Eternity II: Deadfire Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Geliştirme süreci bir süredir devam eden oyundan sonunda sevindirici haber geldi. Pillars of Eternity II: Deadfire Ne Zaman Çıkacak? ve daha fazlası için yazımızı okuyabilirsiniz.

Pillars of Eternity 2’nin geliştirme süreci bir kaç senedir sürüyor. Ve artık resmi çıkış tarihine çok az kaldı ve şimdiden erken sipariş yapabilirsiniz. Obsidian Entertainment’ın geliştirdiği Pillars of Eternity 2: Deadfire ne zaman çıkacak?

Pillars of Eternity 2: Deadfire Oyunu Hakkında

Obsidian Entertainment’ın CEO’su Feargus Urquhart’ın söylediğine göre Pillars of Eternity 2: Deadfire, Obsidian’da geliştirdikleri ilk devam oyunu olacak ve ortaya inanılmaz bir iş çıkarmışlar. Obsidian’da en büyük odaklarının hikayeler, dünya ve karakterler olduğunu ve bunu da Deadfire’da ortaya koyduklarını belirtiyor. Oyuncunun kendi geliştirilebilir gemisi ile keşfedilebilecek geniş bir açık dünya olacak. Herhangi bir RPG oyuncusunu yüzlerce karakter oluşturmaya itecek kadar geniş bir karakter oluşturma ekranı bulunuyor. Ayrıca oyunlarını eşsiz kılan heyecan verici bir hikaye anlatımı bulunuyor.

Urquhart Yeni ve geri gelen oyuncuların Deadfire’ı  yılın RPG deneyimi olarak bulacağından emin olduklarını belirtiyor.

Eğer gemiye atlamaya hazırsanız oyunun üç sürümünden herhangi birini ön siparişle satın aldığınızda aşağıdaki oyun içi öğelerle buluşacağınızı bilmek sizi memnun edecektir:

*St. Drogga’nın Kafatası: Bir kılı.tan ve bir şehidin kafatasından hazırlanan silah, dövüşürken düşmanları parçalayacak ve ateşe verecek. Ayrıca Deadfire’ın en karanlık alanları boyunca oyunculara yön verecek.

*Beakhead, Hawk (oyun içi pet): Beakhead, beyaz atmaca, siz Deadfire’a adım attıktan sonra geminize ilgi duyuyor. Deadfire’da kaptanlar mürettebatları kadar etkilidirler ve bu birinci sınıf arkadaşla denizde başarılara ulaşmak sizin için kaçınılmaz oluyor.

*Siyah Bayrak: Bu bayrağın uzaktaki karadan gizemli ve kabadayı bir seadog grubuyla uçtuğu, yelkenlerini karaya oturan ejder camından yapılmış bir leke ile boyadığı söylenir. Karanlık ve korkutucu bir bayrak, ama yine de çekici.

Standard versiyon beklenebileceği gibi oyunun yalın halini sunarken Deluxe versiyon, oyunun yanında soundtrack paketi, pet ve Deadfire temalı bir item, yüksek çözünürlüklü oyun haritası gibi hoş içerikler barındırıyor.

Pillars of Eternity II: Deadfire Ne Zaman Çıkacak?

Pillars of Eternity2: Deadfire’ın çıkış tarihi 3 Nisan 2018 olarak duyuruldu.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...