playstation 5 ne zaman çıkacak

playstation 5 ne zaman çıkacak

2.5 (50%) 4 votes

playstation 5 ne zaman çıkacak , fiyatı ne olacak , hangi oyunlar çıkacak ?

PlayStation 7’den 70’e herkesin eğlenmesini sağlarken çok farklı oyun seçenekleri sunarak geniş kullanım alanı sağlamayı başardı. PlayStation Sony tarafından geliştirilen ve satışa sunulmaktadır. Harika bir yazılıma sahip olması bugüne kadar çıkartılan serilerde başarılı olmasını sağlamıştır. Playstation 2 ve 3 cihazları Türkiye’de yaklaşık 10 yıl çok hızlı ve fazla bir şekilde tüketilmişti. 10 yılı aşkın süreyle eğlence sektöründe yerini alan bu iki modelin ardından PS 4 piyasaya sürüldü. Playstation 4 de beklenen ilgiyi görmeyi başardı. Şimdi ise Playstation kullanıcıları 5’in çıkıp çıkmayacağını merak ediyor. PS 5 ne zaman çıkacak? Soruları şimdiden sorulmaya başlandı.
PlayStation 5 Ne Zaman Çıkar?
Henüz yeni tarihte Playstation 3 ve 4 çıkmıştı. Bu cihazlar geliştirilmiş seçenekler sunarken piyasadaki güncelliğini hala koruyor. Birçok oyun Playstation 4 cihazı ile uyumlu hale getirilmişti. Bu oyunlar için de güncellemeler yapma imkanı olan Playstation 4 ‘den sonra firma hemen 5. Cihazını çıkartmayacaktır.
Playstation 5 çıkış tarihi hakkında bilgi vermek için çok erken. Fakat bugüne kadar Playstation serilerinin çıkış tarihlerini incelediğimizde her cihazın arasında 6 yıla yakın bir çıkış farkı görüyoruz. Son olarak 2013’de çıkarılan Playstation, PS5 için çıkış tarihi olarak da 2019 yılını seçebilir.
PlayStation 5 ve Oyunları
Playstation 5 çıktığı anda GTA, PES, FIFA gibi başlıca oyunlar bu sürüm ile uyumlu olarak çıkartılacaktır. Geliştirilmiş seçenekleri ile sunulması beklenen bu cihaz için kullanıcıların beklentileri de en üst seviyelerde.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...