Power 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Power 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Power 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Starz dizilerinin en çok sevileni Power 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Omari Hardwick’in başrolünü paylaştığı Power dizisi 2014 yılında starz kanalında vizyona girmiş kaliteli bir dizidir. İlk sezonundan hemen sonra oldukça izlenme hacmine sahip olan dizi şuan için 3. sezonunu yayınlanmakta, 4. sezon için Starz kanalından onay almayı başarmış olan dizi için en çok merak edilen konu böylece Power 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? oldu. Starz kanalından 2 sezonluk onay almayı başaran dizi 5. sezon içinde yerini garantiledi diyebiliriz. Konusal olarak özgün bir dizi olmayı başarmış olan Power’ın ayrıca dizi konusundan ve oyuncu kadrosundan da bahsedeceğiz.

Power Dizi Konusu

Ghost adındaki başrol karakterimiz tam da isminin hakkını vererek tam bir hayalet olarak hayat sürmektedir. Bir hayata iki farklı yaşam tarzı sıkıştırmaya çalışan Ghost elit duruşunun arkasında tam bir uyuşturucu baronu olarak yaşamaktadır. Bir gece klubüne sahip olan Ghost burada tanıştığı bir kaç adamla bu uyuşturucu işine girmiştir. Kaliteli ve tarz duruşunun yanında bazı zamanlar atletle tam bir uyuşturucu satışıcısına benzemektedir. Zaman geçtikçe bu işten sıyrılarak düzgün işler yapmak isteyen Ghost kendi hayatına geçişte sorunlar yaşamaya başlayacaktır. Bakalım uyuşturucu hayatından kurtulup elit hayatına dönmeye çalışan Ghost başarılı olabilecek mi?

Courtney Kemp Agboh tarafından yaratılmış olan dizi’de Omari Hardwick, Joseph Sikora ve Lela Loren isimleri başrol olarak yer almaktadır. Ghost karakterini başta söylediğimiz gibi Omari Hardwick canlandırmaktadır. Türkiye’de de oldukça büyük bir kitleye sahip olan dizi Digiturk kanalında yayınlanmaktadır.

Power 4. Sezon Ne Zaman?

 

Şuan için 3 sezon yayınlamış olan dizi ilk iki sezonunda Haziran ayında başlamakta idi. Power 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusuna geçecek olursak son 3. sezonda dizi biraz gecikti ve 17 Temmuz 2016 tarihinde yayınlandı. Artık temmuz ayında vizyona gireceğini düşündüğümüz dizi tahmini olarak 2017 Temmuz ayının son günlerinde vizyona girecektir. Ancak bu tamamen kendi tahminimizdir. Resmi olarak açıklanacak tarihte burayı güncelleyeceğimizi size hatırlatırız.

Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek üzere, bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek en hızlı şekilde yeni çıkacak oyun, dizi ve filmlerden haberdar olabilirsiniz…


Comments to Power 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • Şurda 50 Cent hakkında tek kelime etmeyerek büyük ayıp etmişsiniz. Dizinin yaratıcısı Courtnet ve Curtis Jackson ikilisidir. 2012 yılından beridir uğraşıyorlarmış bu diziyle. Ayrıca 50 Cent Executive Producer dizide ve kötü karakter Kanan’ı oynuyor. Bayada rolü var. Ayrıca dizinin büyük kitlelere ulaşmasındaki tek olmasada en büyük etken gene 50 Cent’in ta kendisidir.

    MervanJames 26 Haziran 2017 00:52 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...