Power 6. Sezon

Power 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Starz kanalının sevilen dizisi Power 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

1 Temmuz 2019da hızlıca yayına giren ve Starz’ın dominosu olarak bilinen Power 6. Sezon Onayını aldı. Onaydan sonra her dizi sever gibi akıllara Power 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak soruları akıllara geldi. Starz’ın başı çeken bu dizisi daha 5. sezon başlamadan onayını almıştı ve yeni sezon için umudu fanlarına sundu. Filmin yapımcılığını üstenen Curtis Jackson‘u filmin yönetmenliğinde de göreceğiz. Dizide ayrıca oyunculuk da yapan bu isim aslında 50 cent bebeklerim. Para bol olunca bu sektörde tutunamamak salaklık yahu. Şarkıcı olmadı film olmadı dizi olmadı yönetmenlik. Yahu her şeye de el atmayın diyor insan ama naparsın fanları var işte izleniyor.  Neyse dizi de aslında fena sayılmaz be dostlar. Power 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor sorusunun yanıtı için son paragrafa göz atabilirsiniz.

Power 5. Sezon Yaşananlar

Dizide gece kulübü işletmecisi ve uyuşturucu ticareti yapmış olan bir ismin piyasadan elini ayağını çekmesini izliyoruz. 5. Sezona kadar her sezonda farklı sorunları ele alan dizi bu sektördeki belaların sıkıntıların nasıl gerçekleştiğine de ışık tutuyor. Uyuşturucu işinden sıyrılırken büyük bir üne sahip olmaya başlayan başarılı iş adamları arasında yer almaya başlıyor. Aslında bir iş adamının kara ve beyaz tarafını görüyoruz. Starz kanalı neredeyse tek başına yürüten yapım. Her bölümünde izlenme rekorlarını kırmaya devam ederken. Bu sene bir ilki gerçekleştirerek iki sezon için birden müjdeli haberi takipçilerine verdi.

6. Sezon için 5. sezonun yayınlamasını beklemeyen yapım daha 5. sezon 1. bölüm yayınlanmadan Power 6. Sezon için müjdeli haberi verdi. Her sezonunda 10ar bölüm yayınlayan yapım Starz kanalında Pazar günlerinin vazgeçilmezi. 1 gün ara ile ülkemizde de yayınlanan dizi ülkemizde de oldukça büyük bir kitleye hitap ediyor.

Power 6. Sezon Onayı

Starz kanalı mecburi olarak da olsa aslında diziden büyük bir oranda memnun ve elinden kaybetmemek içinde elinden geleni yapıyor. Hayalet yani Ghost lakaplı başrolün twitter hesabından da paylaştığı üzere dizi 6. sezonunda bomba gibi geliyor. Şuan için Power 6. Sezon ‘a ait net bir tarih verilmedi ancak dizi net olarak tarihlerini Temmuz ve Ağustos aylarına saklıyor. Yani dizi 2019’un Temmuz başı veya Ağustos sonunda 6. sezonu ile izleyenlerine merhaba diyecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...