Prison Architect Mobile Ne Zaman Çıkacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Prison Architect Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Prison Architect Mobile Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Oyun sektörünün en çok oynanan oyunu Prison Architect Mobile Ne Zaman Çıkacak?

2015 ve 2016’nın en çok oynanan simülasyon oyunları arasında yer almayı başarmış mini oyun mobil cihazlar için kolları sıvadı. Introversion Software tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen oyun için mobil haberi geçtiğimiz aylarda patlak vermişti. Beta sürümünün Hollanda’da resmi olarak yayınlanması bir çok kişi tarafından indirilip oynanmasına sebebiyet vermişti. Apk dosyası internette dolaşan oyundan bir resmi daha açıklama daha geldi. Özellikle mobil oyuncular tarafından sıkça sorulan Prison Architect Mobile Ne Zaman Çıkacak? sorusuna yanıt veren Introversion Software bu bahar oyunun çıkacağını yayınladığı fragman ile duyurdu.

Prison Architect Beta Kapsamı

Yapımcı firmanın geçtiğimiz aylarda yaptığı bu akıl dolu hareketi ile oyuncular oyunu denediler ve hatalar için oyuna geri bildirimde bulundular. Bir çok hatanın giderilerek oyunun daha da geliştirildiğini söyleyen yapımcı firma Beta’nın indirilmesi için İsveç ve Avustralya pazarına da girdi. Orada da beta sürümü yayınlayan yapım bu üç ülke arasında kapalı beta durumunda yayınlanmış biçimde. Diğer ülkelerde ne zaman beta kullanımı açılır bilinmez ancak resmi açıklama sevindirici nitelikte. Konuyu çok da uzatmadan sorunun yanıtına geri dönelim.

Prison Architect Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Yapılan resmi açıklamada Haziran‘dan (2017) önce oyunun tüm mobile marketlerde indirilebilir halde olacağı yönünde. 2017’nin oyun zamanı yani bahar aylarını bekleyen yapım iOS ve Android marketlerden ücretsiz olarak indirilebilir durumda olacak. İlerleyen zamanlarda oyunun paralı olacağını da söylemekte fayda var. Ülkemizde beta sürüm yayınlanır mı bilemeyiz ancak şuanda bir çok siteden indirilebilir durumda bu apk’lar.

Oyun hakkında gelen bilgiler bu yöndeydi. Size aktaracaklarımız bu kadar trailer ile sizi baş başa bırakmadan önce bizi sosyal medyadan takip ederek, tüm haberlere ilk elden ulaşabileceğinizi hatırlatırız. Yeni çıkacak oyunların çıkış tarihleri için sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın. Bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile esen kalın…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...