Prison Break 6. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon Geliyor Mu? - Yeşil Işık

Prison Break 6. Sezon

Bu yazıyı oylayın

Fox dizisinin bir zamanlara damgasını vurmuş Prison Break 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Gerek siteden gelen sorularsa gerekse sosyal medyadan tarafımıza yönlendirilen sorular bu yazımızı yazmamıza vesile oldu diyebiliriz. Bir döneme damgasını vurmuş olan Büyük Kaçış türkçe ismi ile Prison Break 5. sezonu ile hayranlarını bir kez daha sevindirdi. Tabi bazıları hariç. Son sezonu yani 5. sezonu ile bazı izleyenleri hayal kırıklığına uğratan dizi farklı bir sezon finali ile yine açık kapı bırakmayı başardı. Son sezonundan sonra bu açık kapıyı sonuna kadar aralayan ise filmin yayınlandığı kanal Fox oldu. Dizi sezon finali yaptıktan sonra yeni sezon için olsa da seneye olmaz uzun bir aradan sonra yeni sezonu çıkarabileceklerini söyledi. Açıkçası film de bir çok anlam kargaşası mevcut. Bunların çözümlenmesi için yeni sezon mu düşünülüyor bilemedik ancak bir efsaneyi yeniden diriltmek meşakatli bir iştir. 5. sezonla biz tatmin olmadık. Peki yeni sezon Prison Break 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?. Bu soruların yanıtı için yazımızın son paragrafına ilerleyebilirsiniz.

Prison Break 6. Sezon Ne Zaman

 

Prison Break 5. Sezon Yaşananlar – Dizi Konusu Ne Alemde?

4. Sezon bilindiği gibi müthiş bir sonla bitti. Ancak 5. sezonda o müthişliği göremedik. Sezon mutlu olarak bitti bi kere biz böyle şeylere alışık değiliz. Karısı, abisi ve oğlu ile kavuşmayı başaran Scofield’i artık mutlu mesut günler bekliyor. 4 sezonluk dizinin havada bitmesi 5. sezonun gelmesi de dizinin bu aile mutsuz bir şekilde hayatına devam etmiyor gösterişi idi.

Bu anlamda dizinin 5 sezonda konusu bitmiş gibi gözüküyor ancak 5. sezonda yaşanan diğer olaylar dizinin devam sinyallerini gösteriyor. Bu devam sinyalleri ise tamamen diziyi polisiye diziye çevirmesi yönünde. CIA Başkanının Scofield’e önerdiği bir öneri vardı bu öneri iş birliği niteliğindeydi. Yani yeni sezonda Scofield’in polise danışmanlık yaptığını görebiliriz. Son dönemde yapılan dizilerin neredeyse hepsinde gördüğümüz şey neden bu dizide de yaşanmasın?

Diziyi seven ve takip edenler bundan hoşnut kalır mı bilemeyiz? Yorum bölümünden bu konu hakkında düşüncelerinizi de belirtebilirsiniz.

Prison Break 6. Sezon Ne Zaman?

Şuan için resmiyette böyle bir düşünce söz konusu değil ancak. IMDb üzerinde olsun gerekse açıklamalarda olsun Prison Break 6. Sezon un geleceğini düşünebiliriz. Sara karakterine hayat veren Sarah Wayne Callies’den gelen açıklama şu şekildeydi; 5. sezon artık son. Ama bunu derken gülerek söyledi çünkü önceki açıklamalarında her zaman fail oldu. Her diziden çıkma haberini kendi veren Sarah bu seferde fail olur mu bilemeyiz ancak dizinin kanalı Fox’da yaptığı açıklamada açık kapıyı ardına kadar aralıyor. “Yeni bir sezonla buluşabilsek bile yakın bir gelecekte değil.”

Beklentilerin ardı arkası kesilmezken yeni sezon ne zaman gelecek sorusunun cevabını şuan için biraz cevapsız bırakıyoruz. Ancak yeni sezon hakkında gelecek yeni bilgileri sizinle buradan paylaşacağız. Ama yeni sezon hakkında gelecek farklı bilgiler eli kulağında…

Prison Break 6. Sezon 1. Bölüm


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...