Quantico 3. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Quantico 3. Sezon Ne Zaman?

Quantico 3. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Abc kanalının polisiye dizisi Quantico 3. Sezon Ne Zaman?

Polisiye dizi denilince akla gelen ABC dizisinin güzel kurgusu Quantico yeni sezonu için onay almayı başardı. Geçtiğimiz günlerde sezon için onay haberini resmi olarak yayınlayan ABC kanalı izlenimlerinden memnun ki devam kararını aldı. Ortalama bölümünde 2 -3 milyon izlenime sahip olan dizi aslında diğer kanallara nazaran ortalamanın altında bir dizi fakat dizinin hatırı sayılır bir kemik kitlesi bulunuyor. Aslında bu kitlenin büyük bir kısmını da Türk izleyiciler sağlıyor diyebiliriz. Özellikle internetten izlenimlere bakıldığında dizinin çok takip edildiğini söyleyebiliriz. 2. sezonun oldukça kaliteli geçmesi de aslında dizinin gelecek sezonlarda daha iyi olacağını düşündürmedi değil. Quantico 3. Sezon Ne Zaman? sorusunun merakla beklenildiğini farz ederek size bu makaleyi hazırladık.

Quantico 2. sezon yaşananlar

Alex bildiğimiz gibi başındaki belaları tek tek def etti ve artık akademiden mezun olma zamanı gelmişti. Bu mezuniyetten sonra yaşanacaklar asıl merak konusu diyebiliriz. 2. sezon 16. bölümde yapılan ayrımdan sonra dizinin konusu bambaşka şekillere bölündü ve aslında bu bölümden sonra da izlenimler sürekli artmaya başladı. Şuana popülerliğini iyiden iyiye yükselten yapım. 3. sezon onayını da yeni aldı diyebiliriz. 2. sezonuna 15 mayıs 2017’de veda eden diziden böyle bir haber gelmesi aslında beklenen bir şeydi zira 2. sezon tamamen yeni bir konunun başlangıcını izleyicisine hissettirdi.

Quantico 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Asıl merak konusu Quantico 3. Sezon Ne Zaman? sorusuna tekrar geri döndük. Aslına bakarsanız ekibimiz olarak dizinin ilk sezonu yayınlandıktan sonra bu dizinin tutmayacağını ve 2. sezondan sonra iyiden iyiye tamamen izlenimlerinin kesileceğini düşünmüştük fakat Abc kanalı bu diziye farklı bir önem vererek yapımın bir kısmında finansı sağladı. 2015’in Eylülünde serüvenine başlayan dizi 2. sezonuna 25 Eylül tarihinde başlamıştı. Eylül Ekim aylarını hedef alan dizi bu sezonda da Eylül 2017‘de başlayacak gibi gözükmekte.

Üzülerek henüz bu dizinin 3. sezon çıkış tarihinin resmi olarak açıklanmadığını belirtiriz. Onay cepte, tahminimizi yaptık resmi bilgiler yayınlanır yayınlanmaz çıkış tarihini buradan görüntüleyebileceğinizi bildiririz. Sizi sosyal medyaya davet ederek bizi takip etmenizi diliyoruz. Oradan vereceğimiz bilgiler ile dizinin resmi olarak ne zaman başlayacağını hemen öğrenebilirsiniz. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...