Rainbow Six Siege Ne Zaman Çıkıyor?

Rainbow Six Siege Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

Çıkış tarihi ertelenen oyun Rainbow Six Siege Ne zaman çıkacak? nezamancikiyor.com

Oynanış videosu büyük ilgie gören oyun Rainbow Six Siege ne zaman çıkıyor?

Tom Clancy’s Rainbow Six Tarihi:

Tom Clancy 1947 yılında doğup 2013 yılında ölmüştür. Hayatı boyunca yazdığı aksiyon & askeri romanlarıyla ünlenen Amerikalı bir yazardır. Yazdığı romanlarda aşırı ince detaya dikkat eden, işini özenle ve sevgiyle yapan Tom Clancy, Rainbow Six ismine marka olmuştur ve Tom Clancy’s Rainbow Six ismi oluşmuştur.

Oyunanış Şekli:

Counter Strike gibi takım ve taktiğe bağlı olan Rainbow Six Siege bir First Person Shooter oyunudur. Oyunda suçlular ve polisler olmak üzere beşer kişilik iki takım yer alıyor. Suçlu takım rehineleri saklarken polisler ise rehineleri kurtarmak için çeşitli yollara baş vuruyorlar. Casus böcek robotlarla suçluların bulunduğu bölgeyi analiz edip ona göre saldırı & operasyon yapabiliyorlar. Suçlular ise ellerindeki ekipmanları veya bölgedeki çeşitli eşyaları kullanarak girişleri kapatıp pusuda bekleyerek polisler açısından işi daha da zorlaştırabiliyorlar. Oyun PC, PlayStation 4, Xbox One platformlarında çıkacaktır. Oyunun en çok ilgi gören ve sevilen kısmı tamamen yıkılabilir & dökülebilir çevreye sahip olması. İstediğiniz alana bomba yerleştirip o yeri parçalamanız çokta zaman almıyor.. Ayrıca oyunun E3 2014 etkinliğinin IGN tarafından en iyi oyun olarak seçildiğini belirtmekte fayda var. Ubisoft şirketi Rainbow Six Siege oyununu grafikleriyle, oynanışıyla ve bir Aksiyon & FPS oyunu için gerekli ne varsa en iyi şekilde yapmaya çalışmış ve bunuda başarmış gibi gözüküyor.

Peki bu harika oyun Rainbow Six Siege ne zaman çıkıyor? Bildiğimiz üzere Ubisoft, Rainbow Six Patriots isimli oyununu iptal edip Rainbow Six Siege isimli bir oyun geliştirdiklerini duyurmuştu. Oyunun Ekim ayında çıkması bekleniliyordu. Ancak oyunun yapımcı şirketi Ubisoft, oyunun son bir kaç iyileştirmeye ihtiyacı olduğunu söyledi. Ubisoft, oyunculara harika bir oyun deneyimi yaşatmak istiyor ve bunun için biraz daha zamana ihtiyaçları var. Oyunun yeni çıkış tarihi 1 Aralık 2015.

IGN Tarafından yayınlanan 35 Dakikalık Rainbow Six Siege oynanış videosu :

Oyunun Fragmanı :


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...