Rampage Ne Zaman Vizyona Giriyor? - Konusu ve Oyuncular

Rampage Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Rampage Ne Zaman Vizyona Giriyor?
Bu yazıyı oylayın

Oyun severler ve aksiyon türünde film severlerin beğenisine sunulan film vizyona çıkmaya hazırlanıyor.

Film 1980’lerin video oyunlarının özelliklerine ve canavarlarının şehirleri yok etmesine dayanıyor. Aksiyon, macera türünde olan film temel olarak Midway Games şirketinin oyunlarına dayanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman, Joe Menganiello, Jake Lacy, Marley Shelton ve Jeffrey Dean Morgan yer alıyor. New Line Cinema tarafından yapımcılığı yapılan film 3D ve Imax olarak izlenebilecek. Warner Bros. Tarafından 33 milyon dolara yapılan film Kasım 2011’de duyurulmuştu. Film 17 Nisan’da Chicago Illionis’de çekilmeye başlandı. Değişik bir konu üzerine kurgulanan film sinema izleyicisi tarafından merakla bekleniyor. Rampage Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Rampage Konusu ve Oyuncuları

İnsanlardan uzak duran bir adam olan Primatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), yaşamının büyük bir kısmını kendi yetiştirdiği olağanüstü akıllı, albino silverback Goril George ile geçiriyor. Dünya’ya giden bir yolda başka bir genetik deney yüzünden bu dost canlısı, şirin goril muazzam boyutta öfkeli bir canavara dönüşür. Yakında bulunan bir kurt (Ralph) ve bir timsah (Lizzie) de benzer şekilde mutasyona uğramıştır. Yeni oluşturulan bu apeks avcıları Kuzey Amerika’nın üstünlüğü için savaştıklarından karşılarına çıkan her şeyi yok ederler. Okoye ekipleri bu canavarları yok edecek panzehiri korumakla görevlidir. Ekipte bulunan itibarlı bir genetik mühendisi Dr. Kate Caldwell (Naomie Harris) sadece bir küresel felaketi durdurmak için değil aynı zamanda bu korkunç canavarlardan kurtulmaya çalışıyor. Claire Wyden (Malin Akerman) ise bu deneyi geliştiren ve hayvanlara enjekte eden karakter.

Rampage Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Dwayne Johnson bir kez daha dünyayı kurtarmaya çalışıyor. Oyuncu bu sene birçok film içerisinde yer aldı. Genelde aksiyon ve macera türündeki filmleri kabul eden oyuncu film için çok heyecanlı olduğunu belirtti. Film çekimleri tamamlandı ve geçtiğimiz haftalarda ilk fragmanı çıktı. Film aynı isimli oyununda olduğu gibi aksiyon dolu bir macera vadediyor. Oyun konseptinin sinemaya taşınması artık alışık olduğumuz bir durum. Filmin oyun severler tarafından beğenileceğini düşünüyorum. Rampage 20 Nisan 2018’de vizyona girecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...