Ray Donovan 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkacak?

Ray Donovan 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

ray donovan 5. sezon ne zaman çıkacak
Bu yazıyı oylayın

Show Time kanalının en çok izlenen aksiyon tadındaki Ray Donovan 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Showtime kanalının en çok izlenen dizisi olan Suç ve aksiyon tadındaki Ray Donovan son zamanlarda izlenme sayısını oldukça arttırmayı başardı. Dram, Polisiye ve Gerilim üçgeninde devam etmekte olan dizi 2013’ten buyana oldukça kaliteli bir izlenim sunmaktadır. Şuan için 4. sezonunda olan dizi bu sezonda da kalitesini korumayı başarmış. 5. sezon için onay almayı başaran dizi için merak edilen Ray Donovan 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu için tartışacağız.

 

Ray Donovan Dizi Konusu

Oldukça fazla Türk izleyeni de olan dizide genel olarak konu elit kısımın kötü işlerini yapan bir adamın hayatıdır. Donovon adındaki karakterimizin müşterileri genel olarak Amerika’nın ileri gelen kodaman dediğimiz iş adamlarıdır. Bu iş adamlarının kayıt dışı yapacağı bir kaç işlem için Ray Donovon görevlendirilir. Bu görevde karakterimiz kayıt dışı bir çok işi yapacaktır. Bazen çok kötü olaylara karışacak olan karakterimizin bir yanda da ailevi sorunları baş göstermektedir. İş ve aile yaşantısını aynı anda idare etmeye çalışan karakterimizi Dünyaca ünlü oyuncu Liev Schreiber canlandırmaktadır. Daha önceden de bir çok aksiyon filminde yer almış bu karakter işini oldukça kaliteli yapmaktadır.

Diziyi Önerir Misin?

Bu soruyu tarafımıza yöneltecek olursanız dizi 4. sezonuna gelmiş şuan için çok geç sayılmaz eğer Polisiye, Gerilim ve Dram üçlemesini seviyorsan bu diziyi kaçırmamanı sana tavsiye edebiliriz. Zira başroldeki oyuncu Liev bu karakteri çok iyi canlandırmakta. Yani evet öneririz kardeş ama izlemek sana kalmış…

Ray Donovan 5. Sezon Ne Zaman?

Her sezonunda 12 bölüm yayınlayan yaz dizisi Ray Donovan 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun cevabına gelecek olursak sezon için herhangi bir resmi tarih açıklanmadı. Sadece dizinin onay aldığı bilinmekte ancak diğer geçmiş sezonlara şöyle bir göz attığımızda Haziran ve Temmuz ayını görmekteyiz. 1 senede sadece 1 sezon yayınlayan dizi 4. sezondan önce sürekli olarak Temmuz ayında vizyona başlamaktaydı. Ancak 4. sezonda dizi 20 Haziran 2016 tarihinde başladı. Showtime kanalı tarafından yeni alınmış bir kararmıdır bilinmez ancak bizce dizinin 5. sezonu 2017 Haziran ayının son günlerinde vizyona girecektir.

Kanaldan gelecek herhangi bir resmi bilgide burayı güncelleyeceğimizi size hatırlatarak bizi takipte kalmanızı diliyoruz. Facebook veya Twitter‘dan bizi takip ederek bu bilgiyi ilk bilenler arasına girebilirsiniz. Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek üzere esen kalın.

Güncelleme: 6 Ağustos 2017 tarihinde Ray Donovan 5. sezonu ile serüvenine devam edecek


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...