Ray Donovan 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - Ray Donovan Konusu

Ray Donovan 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Ray Donovan 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Show Time kanalının reyting rekorları kıran dizisi Ray Donovan’dan yeni haberler geldi!

Efsane oyuncu Liev Schreiber’ın baş rolde olduğu Ray Donovan 6. sezonu için kanaldan onayı kaptı. 2013 yılından itibaren ekranlarda olan dizinin 6. sezonu belki de final sezonu olabilir. Haftalık 5 milyon reyting alan dizi oldukça iyi gidiyor. Los Angeles’taki zenginlerin problemlerini ortadan kaldıran Ray yeni sezonda işine New York’ta devam edecek.

New York’un kaotik atmosferinde Ray kendisine verilen görevi başarıyla tamamlayabilecek mi? Dram, polisiye ve gerilim üçlüsünü muhteşem bir şekilde izleyiciye aktaran dizi oyunculukları ile de büyük beğeni topluyor. Oyunculuklarıyla Emmy ve Altın Küre ödülü kazanan dizi yeni sezonuyla olukça heyecanlandırıyor. Peki Ray Donovan 6. sezon ne zaman başlıyor?

Ray Donovan 6. Sezon Konusu ve Oyuncular

Geçtiğimiz sezon Bridget karakteriyle diziye giren Kerris Dorsey ve Smitty karakterini canlandıran Graham Rogers dizinin ana oyuncu kadrosuna katıldılar. Yani bu sezon Bridget ve Smitty karakterlerini biraz daha fazla göreceğiz. Rogers bu dizinin yanı sıra Atypical ve The Kominsky Method dizilerindeki rollerine de devam edecek.

Beşinci sezon finalinin bir kısmı zaten New York’ta çekilmişti. 6. sezon ise tamamen New York kentinde geçecek. New York’a taşınmak Ray’e farklı bir hayat sunacak. Karısının ölümünden sonra hayatını toparlamak isteyen Ray, New York’ta kızıyla birlikte olacak. Kızına yardım ederken bir yandan da burada kendisine yeni bir hayat kurabileceğini fark edecek.

Ray Donovan 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Dizinin yapımcısı David Hollender’in açıklamasına göre Ray New York’ta kendisine yeni bir kariyer kurabilecek. Ünlülerin, atletlerin ve iş adamlarının büyük ve komplike sorunlarını çözen Ray, New York’ta da aynı işi sürdürebilir. Dizideki başrolüyle 2 Emmy ödülü kazanan Liev Schreiber yeni sezon için görünümünde değişiklik yapacak mı oldukça merak ediliyor. Bu sezonun final sezonu olup olmayacağı ise henüz belli değil.

Eğer diziyi daha önce izlemediyseniz ve dram, gerilim polisiye üçlüsünden hoşlanıyorsanız bir şans vermelisiniz. Dizi 2018 sonbahar döneminde ekranlara geri dönecek. Ülkemizde FX Türkiye kanalından diziyi takip etmeye başlayabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...