Ready Player One Ne Zaman Vizyona Girecek? - Çıkış Tarihi

Ready Player One Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ready Player One Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Ünlü Yönetmen Spielberg’in Yeni Filmi Ready Player One Ne Zaman Çıkacak?

Spielberg’in bütün filmlerini izlemiş bir insan olarak kendisini çok başarılı buluyorum. Son yıllarda da Casuslar Köprüsü ve henüz geçtiğimiz cuma vizyona giren The Post filmleriyle kalitesinden ödün vermeyen bir yönetmen olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda Er Ryan’ı Kurtarmak ve Schinderlin’in listesi gibi filmleri hala izlemediyseniz, kesinlikle izlemenizi öneririm. Gelelim Ready Player One filmine. Steven Spielberg‘in 2018 yılında çıkacak olan ikinci filmi niteliğinde RPO. Gelin detaylarına bakalım.

Ready Player One Detaylar

Amerikan yapımı bir bilim-kurgu, aksiyon filmi olan Ready Player One bir kitap uyarlaması. .Filmin yapım şirketleri: Warner Bros., Amblin Entertainment, Amblin Partners ve son olarak Village Roadshow Pictures. Filmin şuana kadar tek bir fragmanı yayınlandı. Birbirinden farklı ve ilgi çekici posterleri de bulunuyor. Eğer filmden önce kitabı okumak isteyenlerdenseniz, filmin uyarlandığı kitabın ülkemizdeki adı ‘Başlat‘. Fragman bence oldukça güzel olmuş. Temposu yüksek, müzikleri güzel ve son derece gaza getirici. Umarım film de fragman kadar başarılı olur. Geçelim filmin konusuna.

Ready Player One Konusu

Wade Watts ailesini küçük yaşta kaybetmiş olan bir genç. Bir takım sorunları olan bu genç, gerçek dünyanın zorluklarından kaçmak için vaktini The Oasis denen bir sanal oyunda geçiyor. Oyunun kurucusu ise bir milyoner ve oyunu zevkli hale getirmek için oyunun derinliklerine bir anahtar saklamıştır. Ve bu anahtarı bulan kişi, oyunun kurucusu öldüğü zaman, adamın bütün servetine sahip olmuş olacaktır. Ancak bir süre sonra işler çığırından çıkar. Artık herkes anahtar için elinden geleni yapar ve acımasız bir rekabet başlar. Bence konu oldukça ilgi çekici.

Ready Player One Ne Zaman Vizyona Girecek?

Film ülkemizde ‘Başlat’ adıyla vizyona girecek. Ben şahsen heyecanla bekliyorum. Aşağıdan filmin fragmanına erişebilirsiniz. Filmin vizyon tarihi henüz net değil ancak çok büyük bir ihtimalle 2018 Mart’ının sonunda gelecek. Bir başka yazımızda daha görüşmek dileğiyle, hoşçakalın. Eğer yazı sizin için faydalı olduysa, başkalarına da yararı olması için lütfen çevrenizle paylaşmayı unutmayın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...