Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkıyor? - Recep İvedik 6 Konusu

Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkıyor?

Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkıyor
Bu yazıyı oylayın

Şahan Gökbakarın uzun soluklu film projesi Recep İvedik 6. filmi ile izleyicilerin karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Film sektöründe oldukça olay yaratan film olan Recep İvedik serisi 6. filmi ile izleyicisiyle buluşuyor. Daha önceki 5 filmde de neredeyse aynı konuyu işleyen Şahan Gökbakar film için iki farklı konu hazırladığını duyurdu. İki konudan birisini seçip senaryo yazımına başlayacak olan Gökbakar daha sonra bu filmin çekim aşamasına geçecek. Seçilmeyen diğer konuyu Recep İvedik 7’de görmemiz oldukça olası.

Daha çok ne yapsak izlenir kafası ile oluşturulmuş olan bu yapımın seveninden çok sevmeyeni var. Sürekli aynı karakterleri çok az farklılaştırıp kullanan Gökbakar film sektöründe oldukça tepki çekiyor. Peki Recep İvedik 6 ne zaman çıkıyor?

Recep İvedik 6 Konusu

Filmin senaristliğini Şahan Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar üstleniyor. Filmin yönetmenliğini de daha önceki filmlerin yönetmenliğini yapan Togan Gökbakar yapacak. Filmin konusu henüz belli olmadığı için kesin bir şey söylemek zor. Geçtiğimiz günlerde instagramda post olarak paylaştığı afişe göre konunun Afrika’da geçeceğini söyleyebiliriz.

Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkıyor?

Şahan Gökbakar’ın resmi instagram hesabından paylaştığı afiş

Yeni filmde Recep İvedik safariye çıkacak olabilir. Filmin oyuncu listesi de henüz açıklanmadı. Başrolde tabii ki Recep İvedik karakteri ile Şahan Gökbakar olacak. Kimine göre komik olan karakterin yeni maceralarını yakında vizyonda göreceğiz. Recep İvedik hayranları ise filmi merak ve heyecanla bekliyorlar.

Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkıyor?

Şahan Gökbakar’ın yaptığı açıklamaya göre film Şubat 2019 da vizyona girecek. Filmin fragmanı ve konusu resmi olarak yayınlandığında yazımız güncellenecektir. Filmin devam filmi olup olmayacağı da henüz kesinleşmedi. Ancak Recep İvedik serisinin bir sonu olacak gibi görünmüyor.Recep İvedik 5 filmi geçtiğimiz yıl Şubat ayında çıkmıştı. Film vizyonda 6 ay boyunca kaldı ve 7 milyon kişi tarafından izlendi.

Film hakkındaki genel düşüncelerim ise olumsuz. Kesinlikle heyecanla ve merakla beklediğim filmlerden birisi olamadı. Bu tür filmler genellikle faydadan çok zarar getiriyor. Film küçük yaşlarda olan izleyicileri için oldukça olumsuz davranışlar barındırıyor. Bu nedenle toplumda giderek daha çok kabalaşan insan görüyoruz. Şahan Bey’in eski projelerindeki kalitesini yakalamasını umut ediyorum.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...