Regresyon - Regression Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

Regresyon – Regression Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

Korku / Gerilim filmlerine yenilik getirecek olan Regression filmi ne zaman çıkıyor? Nezamancikiyor.com

“Korku her zaman kurbanını bulur” sloganıyla gelen Regression (Regresyon), şu sıralar en çok beklenen filmlerden oldu. Fragmanıyla bile farklı olduğunu belirtiyor bu film. Fragmanı izleyen izleyicilerin büyük bir kısmı, sonunda klasik korku / gerilim hikayelerinden farklı ve kaliteli bir film olacağını belirtiyorlar. Film daha çıkmadan senaryosundan söz ettiriyor.

Regression filminin konusu ; 1990 yıllarında geçen filmde, bir adam sorgu odasında kendini kendi kızını taciz etmekle suçlanırken bulur. Adamın olay hakkında hiçbir bilgisi olmasa da, hiçbir şeyi hatırlamasa da itiraz etmez. Adam bir psikolog bulur ve bu psikologla birlikte parçaları birleştirmeye başlar. Her şeyi yavaş yavaş hatırlamaya başlayan adam, olayın içinde bir polisin de olduğunu söylemeye başlar. Tabii ki de polisiye bu iddiayı öne sürmez ve kabul etmez. Olaylar böyleyken bazı kişiler de bu olayın asıl sebebinin satanist bir tarikatın sebep olduğunu öne sürer ve bu olayı araştırmaya başlarlar.

Regression filminin oyuncuları ; Filmin baş rolünde, yani Angela Gray rolünde Harry Potter serisinde yer alan ve şu sıralar bir çok yeni film projesine imza atan Emma Watson yer alıyor. Filmin diğer baş rolü Bruce Kenner karakterini canlandıracak olan kişi ise şu sıralar popüleritesinin iyice arttığı ve Kader, Zor Hedef, Arınma Gecesi gibi filmlerde oynayan Ethan Hawke. Bu güzel filmin yönetmeni ise daha önce Agora, Diğerleri, İçimdeki Deniz filmlerini yönetmiş olan Alejandro Amenabar.

Regression filminin kadrosu ve senaryosu gerçekten konuşulduğu kadar var. Her birinin başarılı oyuncular olması, senaryonun tamamen özgün, farklı, kaliteli oluşu izleyicileri şimdiden heyecanlandırıyor. Bu harika senaryoya sahip Regression filmi kesinlikle sinemada izlemeye değer.. Bu film şu sıralar vizyon tarihi en çok beklenen filmlerden. Filmin bu kadar ilgi görmesi izleyicilerin Regression filminin çıkış tarihinde boş seans bulma şansını zorlaştırıyor..

Peki korgu / gerilim türünde yeni bir tarz yaratıcak olan Regression filmi ne zaman çıkıyor? Bu kaliteli yapım 9 Ekim 2015 tarihinde sinema severler ile birlikte olacak.

Regression Fragman :


  • regression filmi harika olacak ama ülkemizde kaliteli yapım nedir pek bilinmiyor o yüzden vizyonda olduğu zaman koltuklar boş olacak

    fscript 20 Eylül 2015 07:34 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...