Resident Evil 7 BioHazard Gold Edition Ne Zaman Çıkıyor?

Resident Evil 7 BioHazard Gold Edition Ne Zaman Çıkıyor?

Resident Evil 7 BioHazard Gold Edition Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Oyun severlerin oldukça sevdiği oyunlardan biri olan Resident Evil 7 Gold Edition’a çıkmaya hazırlanıyor.

Eylül ayında duyurulan Gold Edition ile tamamlanmış bir Resident Evil 7 Biohazard oyununa sahip olacaksınız. Bu sürümde standart sürüm haricinde Banned Footage Vol. 1 içinde Nightmare, Bedroom & Ethan Must Die bölümleri olacak eklenti paketi ile Banned Footage Vol. 2 içinde 21, Daughters & Jack’s 55th Birthday bölümleri olacak paketleri yer alacak. Ayrıca yeni gelecek End of Zoe ve Not a Hero indirilebilir içerikleri de bu paketin içeriğinde olacak. Böylece oyunun eksik kalan hataları da tamamlanıp güncellemeler ile birlikte Resident Evil 7 BioHazard oyunu böylelikle tamamlanmış olacak. Peki Resident Evil 7 BioHazard Gold Edition Ne Zaman Çıkıyor?

Resident Evil 7 BioHazard

Resident Evil 7’de 3 yıldır karısından haber alamayan bir adamın aniden karısından gelen gizemli bir mesaj üzerine gerçeği öğrenmek üzere Baker malikanesine gider. Oyun adından da belli olduğu gibi hiçbir şeyin gerçek olmadığı kabuslarla dolu bir oyun. İlk kez Resident Evil serilerinde oyunu karakterin gözünden görüyoruz. Resident Evil 7’de yer alan diğer karakterlerin hepsi neredeyse psikopat. Resident Evil 7’de şiddet sahneleri oldukça fazla. Kırılan uzuvlarınızla kaçmaya çalıştığınız kendi kendinizi iyileştirdiğiniz sahneler oldukça fazla. Oyunun içerisinde bol sayıda ölüm sahnesi bulunmakta. Oyun sadece aksiyon da içermiyor ayrıca çeşitli bulmacalar ile sizi de zorluyor. Ayrıca oyunda yer alan mühimmat çok kısıtlı tamamen hepsini kendiniz arayıp bulmanız gerekiyor.

Resident Evil 7 BioHazard Gold Edition Ne Zaman Çıkıyor?

Genel olarak oyuncular tarafından oldukça sevilen Resident Evil 7 oynanış açısından çok rahat. Ancak oyunu oynarken yaşadığınız gerilim yüzünden birçok kez hata yapabilirsiniz. Yeni çıkacak eklenti paketleri ile gerilim ve korkuyu farklı bir seviyeye taşıyacak olan Resident Evil 7’nin bu paketi gerçekten merakla ekleniyordu. Oyuna sahip olanlara bedava gelecek olan içerik Not a Hero oyuncuları sevindirdi. Farklı bir korku oyunu ve Resident Evil deneyimi yaşamak istiyorsanız oyunu tavsiye ederim. Resident Evil 7 BioHazard Gold Edition PlayStation 4, XBox One X, Steam ve raflara 12 Aralık 2017’de çıkıyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...