Resident Evil 7 Ne Zaman Çıkacak?

Resident Evil 7 Ne Zaman Çıkacak?

Resident Evil 7 Ne Zaman Çıkıyor
Bu yazıyı oylayın

Merak içerisinde beklenen oyun Resident Evil 7 Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtı ve davamı…

Resident Evil oyun serisi zombi oyunları olarak bilinmekte ve dünyada da hatırı sayılır oyuncusu bulunmaktadır. Serinin ilk 6 oyunu, oyun severler tarafından oldukça beğenilmiş ve yeni serinin çıkması ise merakla beklenmektedir. Fakat Resident Evil 7 Ne Zaman Çıkacak? sorusu için tatmin edici bir cevap bulunamamaktadır. Ancak bazı sızıntı haberlere göre aşağıda bazı tarihler verilmiştir. Bu tarihler olası Resident Evil 7 Çıkış Tarihleri olup bu tarihlerde oyunun çıkma olasılığı bir hayli yüksektir.

Oldukça yüksek satış rakamlarına ulan Resident Evil oyunu için Japon ekonomi gazetesi Sankei Shimbun yaptığı habere göre oyunun playstation sürümü 2014 yılında E3 fuarında duyurulacaktır. Fakat Capcom firması bu duyuruyu gerçekleştirmedi ve oyunu bekleyenler için tam bir hayal kırıklığı oldu ve Resident Evil 7 Ne Zaman Çıkıyor? sorusu hala belirsizliğini koruyan bir soru olarak akıllarda kaldı.

Resident Evil 7 Türkiye’de Ne Zaman Çıkacak?

Bazı oyun sitelerinin yaptığı tahminler ise 2016 yılının sonu ile 2017 yılının başını göstermektedir. Üretici firmadan hiçbir şekilde bilgi verilmemesine rağmen yapılan açıklamalarda ve oyunun sürecinde bu tarihler karşımıza çıkmaktadır. Şirket diğer oyun sürümleri arasında da 3 yıllık bir zaman dilimi bırakmıştır. Majör sürümünün ortalama 3 yılda hazırlandığı oyunun yine aynı süre içerisinde oyuncular ile buluşacağı tahmin edilmektedir.

Dünyada ve ülkemizde oldukça oyuncusu bulunan Resident Evil 7 2017 yılında çıkacak diyebiliriz. Fakat bu tarih kesin olmamakla birlikte güçlü ihtimalleri barındırmaktadır. Avrupa’da ve Amerika’da oyun meraklıları sabırsızlıkla 2017 yılını beklerken oyun ülkemizde de aynı dönemde oyuncuları ile buluşacak. Diğer serilerde olduğu gibi oyun çıktığı tarihten bir hafta sonra ülkemizde satışa çıkarılmaktadır.

Resident Evil 7 Çıkıyor mu?

Resident Evil 7 oyunu için tek gereksinimler de açıklanmıştır. Oyunu rahatlıkla oynayabilmek için Quadcore 2.66 çift çekirdekli bir işlemci, ATI Radeon HD 6850 ekran kartı, 4GB RAM, Windows XP ve 16 GB disk alanı olması gerekmektedir. Ayrıca Resident Evil 7 Sistem gereksinimlerini de açıkladığımız bu makalemiz sayesinde Resident Evil 7 Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtını öğrenmiş bulunuyor. Eğer sizinde aklınızda böyle sorular var ise bizimle iletişim bölümünden iletişime geçebilir ve aklınızda oluşan soruları bize sorabilirsiniz.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...