Rick And Morty 3. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman Çıkacak? - Yeni Bölüm ?

Rick And Morty 3. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman Gelecek?

Rick And Morty 3. Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Bu yazıyı oylayın

Geçtiğimiz Haftalarda 3. Sezonu Başlayan Popüler Dizi Rick And Morty 3. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Rick And Morty çok kısa sürede fazla ilgi toplayan, zekice planlanmış ve gerçekten komik olan sayılı dizilerden biri. Herkesi merakla bekleten ve izlemek için sabırsızlandığımız 3.sezon ise geçtiğimiz haftalarda başladı. Önce ki sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da her bölüm bir birinden bağımsız olaylar gerçekleşiyor. Dizi diğer bölümleri gibi güzel ve komik bir şekilde ilerliyor. Gerçekten izlenmesi gereken bir dizi. Eğer daha önce izlemediyseniz şimdi bu yazıyı kapatıp izleyin. Bir bölüm 20 dakika zaten. Eğer zaten diziyi son bölümüne kadar izlediyseniz ve Rick And Morty 3. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman Çıkacak? sorusunu cevabını merakla bekliyorsanız sizi de son paragrafa da alalım.

Bu Yazıda Neyin Nesi?!

Sitemizde böyle yazılara alışık olmadığınızı biliyorum. Bazı popüler diziler için (Game of Thrones, Vikings, Rick and Morty vb.) bölüm bölüm yazılar yazmayı düşünüyoruz. Bu tarz yazılar sayesinde dizinin hem dizinin yeni sezonundan hem son bölümünden hemde güzide yazarlarımızın fikirlerinden yararlanmış olacaksınız.

Rick and Morty 3. Sezon Değerlendirmesi

Dizi uzun bir bekleyişten sonra 3. sezona gümbür gümbür başladı. Bence ilk 4 bölüm çok keyifliydi. Özellikle bana 3. sezonda daha fazla gönderme yapılmış gibi geldi. Karakterler açısından da şu ana kadar ki en sevdiğim yan karakterler bu sezonda. ‘3. sezondan en sevdiğin sahne hangisi?’ diye sorarsanız ben en çok Pickle Rick’in fare avladığı sahnesini çok sevdim, ki sezonun en çok sevdiğim bölümü de o.

En sevdiğim yan karakter ise Noob Noob. Çok tatlı bir karakter ya <3 Dizinin umarım ileri ki bölümleri de böyle ilerler. Sizde en sevdiğiniz sahneleri, karakterleri ve bölümlere yazabilirsiniz. Çok sevdiğim Rick and Morty’ye kavuştuğum için mutluyum ya sizde paylaşın lütfen düşüncelerinizi.

Rick And Morty 3. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Dizi, bir aksilik olmadığı sürece, her hafta pazartesi yayınlanacak. Ülkemizde sabah karşı gibi altyazısız versiyonu gelse de öğlene doğru altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz. 21 Ağustos 2017de yayınlanacak yeni bölüm umarım güzel bir bölüm olur. Bir başka yazıda daha görüşmek dileğiyle hoşçakalın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...