Rick And Morty 3. Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Rick And Morty 3. Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Rick And Morty 3. Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Bu yazıyı oylayın

Gümbür Gümbür Devam Eden Rick And Morty 3. Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Geçen hafta Rick and Morty’nin yeni sezonundan ve 5. bölümün ne zaman çıkacağından bahsetmiştik. Bu yazıda ise hem 5. bölümü değerlendirecek hem de bir sonraki bölümden bahsedeceğim. Sezon bitene kadar hafta bu tarz yazılarla Rick and Morty’yi özetlemeyi planlıyorum. Çünkü dizi buna gerçekten değer. Her sezon olduğu gibi 3. sezonda eksiksiz ve çok başarılı bir şekilde devam ediyor. Her bölüm yaratıcı ve gerçekten izlemesi zevkli oluyor. Rick and Morty ile ilgili şu ana kadar tam 3 yazı yazdık. Bütün bunlara rağmen tavsiyeme uymayıp diziye başlamadıysanız ayıp ettiniz. Ancak hala geç, yazıyı kapatıp şimdi bile ilk bölümden başlayabilirsiniz. Zaten sizin de çok hoşunuza gidecektir ve 2-3 gün içerisinde bitirirsiniz tüm bölümleri. Rick And Morty 3. Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorusunun yanıtını aşağıdan bulabilirsinizi. Eğer yeni bölümün yayın tarihi için meraktan yerinizde duramıyorsanız, son paragrafa göz atabilirsiniz. Bizde kalanlarla bir önceki bölümü değerlendirelim en iyisi.

Rick and Morty 5.Bölüm Değerlendirmesi

5. bölümde her bölüm olduğu gibi gayet güzeldi. Bu bölüm özellikle Rick ile Jerry’nin arasındaki ilişkiye çok önem verdiler. Ve gayet başarılı ve açıklayıcı bir şekilde izleyicilere sundular. Kimsenin kafasında soru işareti kalmadı. Ayrıca bu bölümde Rick ile Jerry’nin beraber gittikleri gezegen şahsen benim çok hoşuma gitti. Yaratıcı bir gezegendi ve karakterleri de çok tatlıydı. Onun dışında bu bölüm Morty’nin biraz arka planda kaldığını düşünüyorum. Ancak bu bence pek sorun değil her bölüm ana karakterlere odaklanmamalı iyi oluyor. Summer’ın yaşadıkları ise komik ve eğlenceliydi. Beth’in Rick’i kıskanması ile ayrı bir durum 🙂 Bir önceki bölümle kıyaslamak gerekirse bu bölüm ben daha çok eğlendim. Önceki bölüm güzel olsa da tam içime sinmemişti. Bu bölüm ise bittiğinde üzüldüm diyebilirim. Ayrıca bölümlerin sonunda çıkan sahneleri izliyorsunuz değil mi? O sahneler bence tam dizinin tadını damağınızda bırakıyor.

Rick And Morty 3. Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi her pazartesi Türkiye saatiyle 6.30‘da yayınlanıyor. Altyazılı bölümler ise yaklaşık 11-12 civarında çıkıyor. Önümüzdeki hafta bir sonraki bölümle tekrar karşınızda olacağız, görüşmek üzere…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...