Riverdale 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Riverdale 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The CW kanalının yeni göz bebeği Riverdale 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kamera arkasında bulunan teknik ekibi ile dikkatleri celb eden dizi Riverdale bomba gibi ilermeyi devam ettiriyor. Gençlik dizisi olarak The CW kanalında yayınlanmaya başlayan yapım, ilk bölümünden sonra bir çok olumlu yorumun yanında bazı kişiler tarafından da sevilemedi. Daha ilk iki bölümü yayınlanmasına rağmen dizinin devamı için düşünceli bakışlar yerlerini aldı. Haliyle izleyicilerin akıllarını Riverdale 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu kemirmeye başladı. Dizinin yönetmen koltuğunda oturan Lee Toland Krieger ismine Greg Berlanti senaristliği ile eşlik etmekte. Sürreal bir konu işleyecek olan dizinin biraz konusundan bahsedelim;

Riverdale Dizi Konusu

Diziye gençlik dizisi diyoruz ancak bu gençlik dizilerinin gerçeklikten uzak olması aslında gençleri derinden etkilemekte. Gençlerin bu kadar bitirici olması şuandaki gençlerin geleceklerini de normal olarak etkilemekte. Neyse dizinin konusuna geri dönelim. Küçük bir kasabada geçmekte olan dizi sürrealist gençlerin hayatını anlatmaktadır. Kasabanın adı Riverdale‘dir, görünüm olarak ışıltılı ve tatlı bir kasaba olarak görünen bu yerleşim yeri aslında göründüğü gibi değildir. Mistik olayların gerçekleştiği bu kasabada gerçekleşen olaylar oldukça karanlık olaylardır.

Dışarıdan izlenen kasaba her ne kadar garip görünse de kasabada yaşayan kişiler için bu kasaba oldukça normal ve sıradan bir yerleşim yeridir. Dizinin aslında diğer dizilerden sıyrıldığı tek nokta bu özgün konusu diyebiliriz, daha önceden hiç yapılmamış bir diziyi yapacak olan The CW dizi için oldukça heyecanlı diyebiliriz.

Her sezonunda 22 bölüm yer verecek olan dizi dizilerinde ortalama 45 dakikalık bir seyir imkanı sunmakta. 26 Ocak 2017‘de ilk bölümünü yayınlayan dizi daha ilk bölümü ile izlenimlerini bir hayli yüksek çıtada başlattı diyebiliriz. Imdb’den 10 üzerinde 7.6 almayı başaran dizi kaliteli olduğunu buradan da göstermeyi başardı. Ortalamanın üzerinde bir dizi olan Riverdale’nin yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Riverdale 2. Sezon Ne Zaman?

En çok merak edilen soru başlığına geri dönecek olursak dizi için şuan net bir karar olmadığını belirtmek isteriz. The CW kanalının yeni göz bebeği dizisi olarak gösterilen dizi ilk bölümünü yayınladı ve izleyici kapasitesini belirledi. İlerleyen bölümlerde bu popülerliğini arttırdığında hiç şüphesiz dizi yeni sezonları için onay almayı başaracaktır. Riverdale 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunu yanıt veremiyoruz ancak dizi tahmini olarak senelik olarak yayınlanacaktır ve 20 – 30 Ocak 2018 tarihinde 2. sezon ile izleyicisi ile kavuşacaktır.

04.07.2017 Güncelleme: Riverdale 2. Sezonunu 11 Ekim 2017‘de başlatıyor. Çekimler tamam geri sayım başladı.


Comments to Riverdale 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • hani ** başlamadı

    arda 11 Ekim 2017 21:28 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...