Riverdale 3. Sezon Onayı Aldı Mı? - Karakterler ve Konusu

Riverdale 3. Sezon Onayı Aldı Mı?

Riverdale 3. Sezon Onayı Aldı Mı?
4.4 (88.57%) 7 votes

Gençler tarafından ilgiyle izlenen dizinin 2. ve 3. sezonu hakkındaki her şey.

Archie Comics’in hikayesinden uyarlanan Amerikan yapımı genç drama türündeki dizi hız kesmeden yoluna devam ediyor. Dizi Arcihe Comics’in baş yaratıcısı Roberto Agguirre Sacasa tarafından The CW kanalına özel olarak yaratıldı. Dizinin yapımcılığını Berlanti Productions ve Archie Comics ortaklığı ile beraber CBS Television Studios ile Warner Bros. Television üstlendi. En başta Warner Bros. Hikayeyi film olarak çekmek istedi ancak daha sonra Fox’ta dizi projesi oldu. Daha sonra The CW kanalı tarafından satın alındı ve pilot bölüm çekildi. Çekimler ise Vancouver’da gerçekleştiriliyor. Türkiye’den de ilgiyle takip edilen dizi şu anda 2. Sezonu ile ekranlarda. Pekala Riverdale 3. Sezon onayı aldı mı?

Riverdale Konusu ve Karakterleri

Dizi Archie Andrews’ın küçük bir kasabada geçen hayatını ve mükemmel görünenin ardına gizlenmiş karanlığı araştırıyor. Archie tutkulu ve kendisiyle çelişen bir genç. Bütün bir yaz boyunca inşaatta çalıştığı için kasları oluşmuş ve kızların ilgi odağı haline gelmiştir. Beste yazıp şarkı söylemek istese de babasının futbol isteği arasında denge kurmaya çalışmaktadır.  Elizabeth Betty Cooper ise tatlı, zeki ve herkesi memnun etmeye çalışan bir kızdır. Yakın arkadaşı olan Archie’ye aşıktır. Her zaman mükemmel olmaya çalışır. Veronica Ronnie Lodge bilge ve kendine güvenen lise 2. Sınıf öğrencisidir. New York’tan Riverdale’e ailesi ile birlikte gelmiştir. Babası yüzünden yaşadığı olaydan sonra kendisini keşfetmek ister. Forysthe Jughead Jones dizinin baş anlatıcısıdır. Eskiden Arcihe ile çok yakın arkadaştılar. Ve hala aralarında olan bitenle uğraşmaktadır. Felsefi konuşmayı oldukça seven Jones, aynı zamanda çekici bir erkektir.

Riverdale 3. Sezon Onayı Aldı Mı?

%95 oranında beğeni toplayan dizi özellikle gençleri ekran başına toplamaya yetiyor. 11 Ekim’de 2. Sezon hayatına başlayan dizi şu anda kış arasına girdi. Dizi toplamda 22 bölümden oluşmakta. 13 Aralık’ta araya giren dizi 17 Ocak 2018’de kaldığı yerden devam edecek. Ancak dizinin 3. Sezonunun olup olacağı ise henüz kesinleşmedi. Dizi yapımcıları ve kanaldan da henüz bir açıklama gelmedi.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...