Rock the City Eskişehir Konseri Ne Zaman? - Nerede ? - Saat Kaçta?

Rock the City Eskişehir Konseri Ne Zaman?

Rock the City Eskişehir Konseri Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Kozlu Bahçe’nin muhteşem atmosferinde gerçekleşecek olan Rock the City Eskişehir Konseri Ne Zaman?

Çeşitli şehirlerde belli aralıklarla birden fazla sanatçının yaklaşık bir buçuk saat konser verdiği etkinlikleri mutlaka görmüşsünüzdür. Rock the City Eskişehir’de bunlardan bir tanesi. Bir birinden ünlü gruplar ve sanatçılar bu etkinlikte konser verecek. Böyle etkinlikleri her zaman sevmişimdir. Bence mutlaka gitmelisiniz. Daha çok gençlere hitap eden bir etkinlik olacak. Sevdiğiniz isimlerinde konser verecekler arasında olacağına eminim. Rock the City Eskişehir Konseri Ne Zaman? hemen öğrenmek için son paragrafa bekliyoruz. Etkinliğin sponsorları ise Power Türk ve Redbull. Bu yazı sayesinde hem etkinliğe katılacak sanatçılardan hem bilet fiyatlarından hemde etkinlik ile ilgili detaylara sahip olacaksınız. Hemen başlayalım!

Etkinlikte Kimler Konser Verecek?

Etkinliğe mükemmel sesiyle dinleyenleri mest eden Şebnem Ferah, genç olan olmayan herkesin severek dinlediği bir grup olan Duman, sevilen parçalarıyla Feridun Düzağaç, henüz çok fazla albümleri olmasa da benim gerçekten severek dinlediğim ve başarılı bulduğum grup Adamlar, Keti ve son olarak da Kozmonotosman katılacak. Kesinlikle gidilmesi gereken bir etkinlik bence. Güzel bir atmosfer olacağını düşünüyorum. Ayrıca katılanlarda çok başarılı isimler. Geçelim etkinliğe giriş fiyatlarına, yani biletlere.

Rock the City Eskişehir Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Biletler Biletix üzerinden satılıyor. Şu anda indirimli bilet satılıyor sadece, fiyatı ise 50 TL. İlerde daha pahalı biletler gelebilir. Zaten 50 TL’lik biletin sınırlı sayıda olacağı söyleniyor. Şimdiden almanızı öneririm. Ayrıca bazı kurallarda var. Onları da madde madde şuraya koyalım.

  • Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
  • Her yaştan kişi bilete tabidir.
  • 16 yaşından küçük bireyler etkinlik alanına 18 yaşından büyük bir bireyin refakatinde girebilirler.
  • Organizatör bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  •  Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Rock the City Eskişehir Konseri Ne Zaman? ve Nerede?

Etkinlik 30 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek. Saat 13.00 da kapılar açılacak ancak konserlerin biraz daha sonra gerçekleşmesi bekleniyor. Kozlu bahçe’de gerçek olan etkinlikte oturma planı olmayacak. Önce gelen güzel yeri kapar 😉 Bir yazının daha sonuna geldik. Başka yazıda daha görüşmek üzere, esen kalın!Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...