Rogue One: A Star Wars Story Ne Zaman Vizyonda? - Türkiye Çıkış Tarihi

Rogue One: A Star Wars Story Ne Zaman Vizyonda?

Rogue One: A Star Wars Story Ne Zaman Vizyonda?
Bu yazıyı oylayın

Bir yıldız savaşları hikayesini farklı dille anlatan Rogue One: A Star Wars Story Ne Zaman Vizyonda? ve dahası…

Yıldız Savaşları diyince orda bir durucan.. Kendine has farklı dokusuyla Fantastik filmlerin en sevilen serisi Star Wars geçtiğimiz senede yeni filminden sonra bir yenisi daha çekildi. Artık serinin farklı filmlerini izlemeye başlıyoruz. Yeni teknolojilerle yapılan bu filmler terkrardan gelecekte daha da efsaneleşecek gibi gözükmekte. 1977 tarihinde çekilmiş olan Star Wars Chapter 5’ten öncesini anlatacak olan filmin yönetmenliğini ise Gareth Edwards yapmakta. Lucasfilm Ltd tarafından yapılmakta olan film için en çok merak edilen konu ise Rogue One: A Star Wars Story Ne Zaman Vizyonda? sorusunun cevabı oldu.

Rogue One: A Star Wars Story Film Konusu

Ara dönem filmi olarak gösterilen bu film ara dönemin ilk filmi olarak gösterilmekte. Yapım bir grup kahramanın yaptığı cengaverlikleri anlatmaktadır. Hiç bir şekilde yenilmesi düşünülmeyen Ölüm yıldızı planını çalmaya çalışacak olan bu grup bir araya gelir ve bu iş için ellerinden geleni yaparlar. Death Star’ın planlarını çalmak için bir araya gelen bu grubun uzun soluklu mücadelisini izleyeceğiz. 1977’teki filme’de bir kaç gönderme yapacak olan film bu zamandan sonrasını anlatmaktadır. Bu arada filmde farklı bir yeni parlayan yıldızı izleyeceğiz. Son dönemlerdeki filmlerde ve dizilerde oynadığı rollerle dikkat çeken Riz Ahmed; The Night of, Jason Bourne, Nightcrawler gibi büyük dizi ve filmlerde yer aldı. Bu filmlerdeki rollerini ustaca yapan Riz Ahmed bu filmde de Bodhi Rook rolüyle yer almaktadır. Film başrolündeki isim ise Felecity Jones’dir. Felecity ise Jyn Erso rolünü canlandırmaktadır.

Rogue One: A Star Wars Story Ne Zaman?

Bu sene yayına çıkacak olan film için gelin gelelim en çok merak edilen konuya Rogue One: A Star Wars Story Ne Zaman Vizyonda?.. Film uzun zaman önceden çekilmeye başlandı ve bir sır gibi çıkış tarihi gizlendi yakın tarihte fragman yayınlayan film çıkış tarihini de belirtti 14 Aralık 2016 tarihinde ülkemizde vizyona girecek olan film ilk gösterimini ise Belçika’da yapacak. 16 Aralık 2016 tarihinde Amerika’da gösterime girecek olan film için fragman ise şu şekilde;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...