Runaways 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Oyuncular ve Konu

Runaways 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Runaways 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?, Runaways 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Genç Marvel severler tarafından beğenilen dizinin 2. Sezonu ne zaman olacak?

Süper kahraman gençlerden oluşan dizi olan Runaways 1. Sezonu ile ekranlarda yer alıyor. 2015 yılında Avengers döneminde yayınlanacağı konuşulan dizi için senaryo yazılmaya başlanmıştı. 2017 Kasım ayında Hulu’da plot bölümü yayınlanan dizi çok beğenilmesinin ardından yayınlanmaya geçildi. 9 Ocak’a kadar 10 bölüm yayınlanacak dizinin 2. Sezonu olup olmayacağı ise çok merak ediliyordu. Avengers ile bağlantısı bulunmayan dizi tamamen farklı kahramanları konu alıyor. Diziye eleştirmenler tarafından 10 üzerinden genel olarak 7.1 puan verildi. Marvel Televizyondan Josh Schwartz ve Stephanie Savage tarafından geliştirilip yazılan dizi Marvel severler tarafından büyük beğeni topladı. Peki, Runaways 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Runaways Konusu ve Karakterleri

İki genç özel bir okuldan dönerken yakınlarındaki banliyöde cinayet meydana gelir. 6 öğrenci kendi geçmişlerinden kaçmak için birlikte çalışmak zorundadırlar. Farklı kökenlerden olan 6 genç ortak bir düşmana karşı birleşiyorlar. Ve oluşturdukları ekibe Pride adını veriyorlar.

Alex Wilder (Rhenzy Feliz): Çocukluk arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelmeyi arzulayan çalışkan bir öğrenci.

Nico Minoru (Lyrica Okano): Gotik görünümü ile kendini izole eden bir Wiccan.

Karolina Dean (Virginia Garden): Kendi arzularını sürdürmek isteyen ve insan modeli olarak geçen bir uzaylı. Gökkuşağı renginde parlayabiliyor.

Gert Yorkes (Ariella Barer): Sosyal adelet savaşçısı ve Riot Grrrl.

Chase Stein (Gregg Sulkin): Mühendislikte parlayan bir yıldız olan okulun laccrosse oyuncusu. Karakter çok zeki ve fistigons adını verdiği silahları icat etmiş.

Molly Hernandez (Allegra Acosta): Pozitif tutumlu ve eğlenceli bir karaktere sahip ve grubun en küçük elamanı.

Runaways 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Marvel’ın Avengers: Infinity War için hazırlanırken televizyon ekibi tarafından bu dizinin çıkması oldukça şaşırtıcı olmuştu. Avengers’tan bağımsız tamamen farklı bir evrende hayat bulan karakterlerin hikayesi gerçekten merak uyandırıyor. Runaways’ın özellikle izleyici kitlesi ise gençler.  Hayran kitlesi tarafından beğenilen diziden henüz 2. Sezona dair bir onay alınıp alınmadığı ise henüz bilimiyor. Dizinin 2. Sezonun gerçekleştiği tarih için sitemizi takibe almayı unutmayın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...