Şahsiyet 2. Sezon Ne Zaman?

Türk dizi sektöründe sonunda aranan kan bulundu. 2 saatten az süresiyle seyirciden büyük ilgi gören Şahsiyet 2. Sezon Ne Zaman?

Puhutv üzerinden yayınlanmaya başlayan şahsiyet dizisi izleyicilerin ilgisini çekti. Şahsiyet dizisinin konusu ve oyuncuları oldukça iddialı görünüyor. Yapımcılığını ay yapımın üstlendiği dizi sinema dizi tarzında olacak. Dizi Alzheimer olan bir adamın işlediği seri cinayetleri konu edinecek. Dizinin senaristliğini Hakan Günday yönetmenliğini ise Onur Saylak üstleniyor. Dizi 3 gün önce ilk 3 bölümü ile seyircisinin karşısına geçti. Dizinin uzunluğu ise yaklaşık olarak 1 saat. Dizinin başrollerini Müjde Ar, Haluk Bilginer ve Cansu Dere paylaşıyor. Dizi diğer dizilerden oldukça farklı. Haluk Bilginer dizinin ilk bölümlerini seyrettikten sonra uzun süreli olan dizilerin kalitesine çok önem verilmediğini söyledi. Çok tutan Şahsiyet 2. Sezon ne zaman? olacak.

Şahsiyet Konusu

Şahsiyet, 65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli Agah (Haluk Bilginer) ile cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra’nın (Cansu Dere) yolları kesişir. Agah ve Nevra’nın tanışması sadece tesadüf mü yoksa kayıp bir bilmecenin parçası mı? Agah Beyoğlu’nda münzevi ve yalnız bir hayat yaşamaktadır. Agah’ın karısı vefat etmiş kızı ise yurtdışında hayatına devam etmektedir. Agah’a Alzheimer teşhisinin konmasından sonra hayatı alt üst olur. Bu gerçek karşısında Agah aslında hep işlemek istediği bir cinayeti işleyebileceğini fark eder. Cinayetten sonra bu suçu hatırlamayacak ve vicdan azabı çekmeyecektir. Nevra ise yaşadığı baskılar sonunda istifa etmeye karar vermiştir. Ancak Agah’ın kararı Nevra’nın da hayatını etkiler.

Şahsiyet 2. Sezon Ne Zaman?

Yeni yayınlanmaya başlayan dizi ilk günden çok fazla talep gördü. İlk 3 bölüm karakterler tanıtıldığı için 80 dakika civarındaydı. Ancak bundan sonraki bölümler 1 saati aşmayacak şekilde yayınlanacak. Dizinin 1. Sezonu toplamda 13 bölümden oluşacak. Bu kadar beğenilen bir dizinin 2. Sezonunun geleceğini düşünmekteyiz. Henüz 2. Sezon onayı ile ilgili bir açıklama yapılmadı. 2. sezonun ne zaman çıkacağı kesin olarak bilinmiyor. Dizi sektöründe sonunda aranan kan bulunduğu için devamı olacaktır. Tahminimce 2. sezon onayı sezon finalinden sonra alınacak ve Mart 2019 gibi ekranlara geri gelecektir.

Dizi FİNAL yapmıştır.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...