Samsung Galaxy A9 Pro Ne Zaman Çıkıyor? - Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy A9 Pro Ne Zaman Çıkıyor? – Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy A9 Çıkış Tarihi
Bu yazıyı oylayın

Samsung Galaxy A9 Pro Ne Zaman Çıkıyor? sorusu cevabı ve teknik özellikleri…

Teknoloji dünyasının vazgeçilmez ismi olarak bilinen Samsung bilindiği gibi android telefon sektöründeki başarıyı elinde tutan yegane markalardan birisidir. Apple olan kıran kırana mücadelesinde tüm kullanıcılarını memnun etmeyi planlayan Samsung’un yeni gözdesi Samsung Galaxy A9 Hakkında en çok merak edilen soruyu yani Samsung Galaxy A9 Pro Ne Zaman Çıkıyor? sorusunu yanıtlayacağız. Bu makale sayesinde telefon hakkında detaylı bilgilere de sahip olacağınızı belirtmek isteriz. Sızdırılan teknik özellikleri de paylaştığımız bu makalemizi mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Samsung Galaxy A9 Pro Teknik Özellikleri

GFXBench’te görüntülenen telefon için ilk verilen bilgiler şu yönde oldu Telefon 4GB ram ile gelecek yüksek RAM ile gelecek olan telefonun en çok merak edilen konusu yani kamerası 16 MP olacak üst seviye fotoğraf deneyimi sunacak olan cihaz karşımıza Cortex A72 tabanlı sekiz çekirdekli 1.8 GHz Snapdragon  yüksek bir işlemci ile karşımıza çıkacak. Ayrıca telefon Sony IMX 298’de bulunan kamera sensörüne sahip olacağı yönde haberler çıkmıştı. Telefonun boyutu ise 5.5 inç olacak gibi gözükmekte. Büyük ekran sunacağı bilinen telefon yüksek kalitede deneyimi sunacak belli ki. GFX Bench’te yayınlanan görüntü ise şu yönde;

Galaxy A9 Pro Fiyatı

Flash desteklediğini gördüğümüz bu görüntü’de ek olarak HDR fotoğraf çekiminin desteklemeyişi bizleri üzdü diyebiliriz. Bellek olarak 32 Gb’lık versiyonda bu görüntüde çıkarımda bulunmak yerinde olacaktır. Ayrıca ön kamere olarak da telefonun 7 megapiksellik bir ön kameraya sahip olduğunu görmekteyiz. Samsung Galaxy A9 Çıkış Tarihi olarak şirketin herhangi bir açıklama yapmayışı telefonu bekleyenleri ve bizleri de bir hayli heyecanlandırmakta. Ancak tahmini olarak 2016’nın temmuz ayında çıkacağını düşündüğümüz Amiral Gemisi telefon bakalım istenileni karşılayabilecek midir?

Samsung Galaxy A9 Pro Fiyatı

Şuan için tanıtımı dahi yapılmamış bir telefon için bunu söylemek bayağı bir erken ancak tahmini olarak diğer Samsung Galaxy A serilerine bakarsak telefon 1600 ile 2000 TL arasında olacak gibi gözükmekte. Ancak bunu tabi ki sadece zamanla öğrenebiliriz. Sizlere çıkış tarihi hakkında verdiğimiz tahmini süre tamamen firmanın çalışmasına bakarak tahmin ettiğimiz bir süredir. Şuan için net bir süre bulunmamaktadır. Gelecek ilk bilgiyi burada yayınlayacağımızdan da şüpheniz olmamasını isteriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...