Samsung S9+ Ne Zaman Çıkıyor? - Telefon Hakkında

Samsung S9+ Ne Zaman Çıkıyor?

Samsung S9+ Ne Zaman Çıkıyor?
1 (20%) 1 vote

2018 yılının en çok merak edilen telefonlarından birisi olan Samsung S9+ Ne Zaman Çıkıyor?

Samsung Note 7 felaketinin ardından, 2017 yılının Mart ayında piyasaya sürülen Note 8, yılın en şık telefonlarından biri olmuştu. Note 8’de özellikle S Pen, ekran ve çift kamera özelliklerine odaklanan firma telefonun arka kamerasını çift kameralı yaparak 2 kat optik yaklaştırma yapılabilir hale getirdi. 12 MP değerinde olan telefonlarla bu sayede çok iyi çekimler yapılabiliyor. Kod adı Baikal olan Note 8 Snapdragon 835 işlemci 3.300 mAh sökülmeyen bataryaya sahipti. Apple’dan erken satışa sunulan Note 8’den sonra gözler Samsung S9+’a yönelmeye başladı. Firmanın Global Ürün Planlama grubundan BJ Kang ve Cue Kim’le yapılan bir röportajda Samsung S9+’u yapmak istedikleri öğrenildi. Peki Samsung S9+ Ne Zaman Çıkıyor?

Samsung S9+

Apple ile kıyasıya mücadele eden Samsung satış rakamlarını arttırabilmek için daha iyi ve şık telefonlar üretmenin yollarını arıyor. Henüz cihazın özelliklerinden konuşmak için erken ancak Samsung’dan piyasaya telefonla ilgili birkaç bilgi sızdırıldı. Fısıltı gazetesine göre cihazda S pen entegresi yapmak isteyen firma bunun için araştırmalar yapıyor. Telefonda Snapdragon 845 işlemciyi kullanılacağı iddia ediliyor. Firmanın yeni çıkacak olan telefonunda S Pen, ekran, kamera ve parmak izi okuyucuya odaklanacağı sızdırıldı. Özellikle S Pen için yeni kullanım alanları tasarlamayı düşünen firmanın telefonun ekran özelliklerinin Note 8 gibi olacağı düşünülüyor. Samsung’un S9+’da çift kamera özelliğini Note 8’e göre daha çok geliştirmeyi düşündüğü de söylentiler arasında yer alıyor.

Samsung S9+ Ne Zaman Çıkıyor?

2018 yılının ilk çeyreğinde çıkması beklenen Samsung Galaxy S9 gibi Samsung S9+’da firma tarafından sıkı bir şekilde saklanıyor. Ancak Güney Kore basınında yer alan bilgiye göre Samsung S9+ deneme ürünlerini üretebilmek için gerekli parçaları temin etmeye başladı. Samsung S9+’ın ne zaman çıkacağı ile henüz kesin bir bilgi yok. Ancak 2018 yılının ilk çeyreğinde ya da ortasında  çıkması beklenen telefon çok fazla özelliğe sahip olacak gibi duruyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...