Samsung S7 Ne Zaman Çıkacak ?

Samsung S7 Ne Zaman Çıkacak ?

Bu yazıyı oylayın

Samsung S7 Ne Zaman Çıkacak , Hakkında detaylı bilgi

Samsung dünya markası yeni bir telefon modeli ile akıllı telefon kullanıcıları için bomba gibi bir tasarım oluşturdu. Samsung S serisi ile mükemmel bir başarı yakalamıştı. S3 telefon modelleri ile piyasada tercih edilmeye başlanması ile Samsung bu seriyi bozmadan devam ettirip S4 telefonunu da 4 yıl önce kadar çıkarmıştı. S4 telefon modelinin yanında üstün kamera özellikleri ile S4 Zoom da piyasaya sürülmüştü. Samsung markası akıllı telefonlarını hız kesmeden üretmeye ve satışa sunmaya devam etti. S5 ve S6 modellerinin üzerine şimdi de Samsung S7 modeli geliyor. Samsung S7 için Türkiye ve dünyada beklentiler çok büyük.

Samsung S7 telefon modelinde 4 GB Ram kullanılacak ve telefonun hızı beklentilerin üstünde olacak. 5.2 inç ekrana sahip olacak olan telefon ekran görüntüsü ve çözünürlüğü ile de adeta büyüleyecek.

Kamerada devrim… Samsung S7 telefonları kamerası ile herkesi büyüleyecek. Yeni çıkacak olan bu telefon modelinin kamerası şimdiden en çok konuşulan özelliği oldu. Ön kamera ve arka kamerada devrim niteliğinde yenilik yapılması en çok konuşulanlar ve beklenenler arasında yerini aldı. Samsung S7 kamerası 30 megapiksel ve ön kamerası da 7 megapiksel olacağı konuşuluyor.

Samsung S7 cihazının çıkış tarihi ise henüz netlik kazanmadı. Fakat diğer markaları da takip ederek bir izlenim oluşturulmak istenirse, iPhone markasının 6s telefonlarından sonra çıkacağı ve onlara rakip olabileceği söylenebilir.

Android güncellemeleri ve S7 paralel olarak çıkartılacak ve işletim sisteminde büyük özellikler geliştirilecek. Android 6 ile birlikte sürekli güncellenen bir alt yapı ile çıkartılması beklenen S7 hızı ve kalitesi ile ilgi odağı olacak. Sadece donanımsal özellikleri ile değil tasarımın zarifliği ile de avantajlı olan Samsung S7 cihazının fiyatı da merak edilenler arasında. Çıkış fiyatı hakkında bir yorumda ve tahminde bulunmak gerekirse; bugünün dolar koşullarına göre Türkiye’deki satış fiyatı 3500 TL civarında olacaktır.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...