Scream 3. Sezon Ne Zaman? - Dizi Konusu - Yeni Sezon

Scream 3. Sezon Ne Zaman?

Scream 3. Sezon Ne Zaman
5 (100%) 1 vote

Mtv kanalının korku dizisi Scream 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizilerine teker teker ara veren MTV bildiğiniz gibi o çalkantılı dönemde farklı bir dizi ile kendisinden söz ettirdi. Scream efsanesini bilmeyenimiz yoktu ve onu farklı bir hikaye ile bezeyerek dizi olarak piyasaya sundu 2015 – 2016 tarihinde başlayan bu dizinin yapımcılarını ise Jay Beattie, Jill E. Blotevogel ve Dan Dworkin yapmaktadır. Dizinin yaratıcıları olarak bilinen bu üç isim oldukça kaliteli bir korku dizisi ile bizi baş başa bıraktı. İlk 2 sezon beklenen izlenme sayısına ulaşan dizi 3. sezon içinde onayını almayı başardı. Scream 3. Sezon Ne Zaman? sorularına yanıt aramak için açtığımız bu konuda gelin biraz dizinin konusundan bahsedelim. Eğer konuya hakimseniz  ve sadece çıkış tarihini öğrenmek istiyorsanız yazının en son paragrafına ilerleyebilirsiniz.

Scream Dizi Konusu

Maskesi ile korku filmlerinin vazgeçilmez katili Çığlık maskeli karakterimiz bir seri katile ilham verecektir. Onun gibi haraketler yapmaya başlayan bu karakterimiz teknolojinin nimetlerindende faydalanarak tamamen yeni nesil çığlık karakteri olmakta. Dizide kullanılan hikaye örgü biçimide aynı seri filmdeki gibi. Öncelikle sosyal medyadaki insanlara dalga geçen grup tespit edilir ve o grup yavaş yavaş vahsice katledilir. Ancak bilindiği gibi bu seri katil kimdir bilinmemekte, gruptan birisi mi yoksa grubu hedef haline getirmiş bir sapık mı? Bu sorunun hem yanıtını hemde bu seri katilden kurtulmaya çalışan grubun hikayesini izlemekteyiz.

Scream 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Scream 3. Sezon Ne Zaman? sorularının yanıtına gelecek olursak dizi şuan için sadece onay aşamasında geçen 2. sezonunda 30 Mayıs 2016da başlamıştı. İlk sezonuna ise 30 Haziran 2015’de başlamıştı. Yani tam bir ay erken olarak bizlerin karşısına çıktı. Dizi yapımcıları tekrar aynı hareketi mi yapar bilemeyiz ancak dizi gününün Pazartesi olduğu kesin gibi. Haliyle tahmini olarak dizinin 3. sezonu 22 Mayıs 2017 veya 29 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanacaktır. Ancak sizlere tekrar söyleyelim dizinin resmi çıkış tarihi bu değil bu sadece bizim tahminimiz. Resmi bir tarih yayınlanır yayınlanmaz burayı güncelleyerek sizi bilgilendireceğiz.


Comments to Scream 3. Sezon Ne Zaman?

  • Hala çıkmadı adı yeniden başlatılacağı söyleniyor noah ve emmadan olmaz üstelik daha kieranın katilini öğrenmedik mtv batar inş

    BrandonJames 20 Temmuz 2017 16:25 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...