Search Party 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Dizi Konusu - Karakterler

Search Party 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazıyı oylayın

Geçen sezonun eğlenceli dizilerinden biri olan Search Party 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

20-25 dakikalık komedi dizileriyle tanınan Amerika’nın en çok izlenen kanallarından biri olan TBS kanalı geçen sene Kasım ayında kısa bir Sit-Com dizisi yayınlamıştı. Başrolünde Alicia Shawkat’ın bulunduğu dizi bir kara komedi dizisi. Kanal diziyi her gün 2 bölüm yayınlayarak 5 günde diziyi bitirmişti. Dizinin yaratıcıları ise Sarah-Violet Bliss, Charles Rogers ve Michael Showalter aynı zamana dizinin yönetmenleri. Dizi Amerika genelinde komedi türünde olduğundan çok beğenilmişti. IMDB puanı 7.4 olan dizinin bir bölümü yaklaşık 24 dakika. Eğer kısa komedi dizilerini seviyorsanız bu dizi tam size göre. Önce dizinin konusuna baktıktan sonra Search Party 2. Sezon ne zaman çıkacak? Sorusunu yanıtlayacağız.

Search Party Konusu ve Karakterler

Dory ve arkadaş grubu üniversiteden arkadaşları Chantal’ın kayboluşu nedeniyle onu tekrar aramaya başlarlar. Dory bu arama ekibine liderlik etmektedir. Chantal’ı aramalarının yanı sıra karakterlerin her birinin ilişki durumlarını, çevreyle olan ilişkilerini ve hayatlarını izliyoruz.

Dory: Chantal’ın kaybolduğunu öğrenen ilk kişi ve onu arayıp bulmak için arkadaşlarına haber veriyor. Drew ile ilişki içerisinde bulunan Dory zengin bir ev hanımının kişisel asistanıdır.

Drew: Dory’nin erkek arkadaşı. Chantal’ı aramak istemese bile Dory’e destek olmaktadır.

Elliott: Chantal’ın arkadaşlarından birisi. Gay ve kıyafet tasarımcısıdır.

Portia: Chatal’ın arkadaşlarından birisi. Oyunculuk yapmaktadır. Grubun eğlenceli ve sessiz kızıdır.

Search Party 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi dizi bir kara komedi (kara mizah) dizisi. Kara komedi nedir? Genellikle ciddi bir şekilde bahsedilen ölüm, hastalık, savaş gibi konuların mizahi bir anlayışla ele alınmasıdır. Bu dizide de Chantal’ın kayboluşu gizemli ve ciddi bir olaydır. Karakterler bu gizemi eğlenceli ve komik bir şekilde çözmeye çalışmaktadır. Geçen sezon dizinin yeni sezonunun çıkıp çıkmayacağı belli değildi. Bu nedenle dizi sezon finalini yaparken gizemi açıklamıştı ancak yeni çıkan bir gizemle devam edebileceğinin sinyalini vermişti. Eylül ayında çıkan fragmanda ise dizinin 19 Kasım 2017’de çıkacağı duyuruldu. Bir ya da iki gün sonra Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...