Sense 8 Final Ne Zaman? - Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sense 8 Final Ne Zaman?

Sense 8 Final Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Final kararı alan dizinin en çok merak edilen konusu Sense 8 Final Ne Zaman?

Büyük bir izleyici kitlesini karşına alarak dizisi adına final kararı alan Netflix. Her güzel şeyin bir sonu var diyerek dizisinin Special Final bölümünü çekmeye karar verdi. Bir çok izleyicisi tarafından büyük bir olumsuz geri bildirim alan yapım mecburi olarak böyle bir karar aldı. İzlenimleri ortalamanın altında diyerek iptal kararı alan yapım hala bu kararının asıl sebebini açıklamadı, zira kanalda bu izlenimlerin altında bir çok dizi ve film bulunuyor ancak onlar yeni sezonları yayınlanmaya devam ediyor. Final bölümünün çekilmesine karar verildikten sonra ülkemizde büyük bir takipçisi olan dizi için Sense 8 Final Ne Zaman? sorusu hep bir ağızdan sorulmaya başlandı.

Sense 8 Dizi Neden Çok Sevildi?

Bu kısım aslında biraz kişisel olacak ama bu kişisel düşüncemin genel bir fikir olduğunu düşünmekteyim. Dizinin sevilmesinde ki en büyük etken farklı olması. Tüm tabuları yıkarak farklı konulara değinerek adeta bazı kişilerin tekerleğine çomak sokan yapım, gençliğin kalbini çaldı diyebiliriz. Buna karşılık olarak ta cezasını çekti bence yapım. Bana kalırsa bu dizinin iptal edilmesindeki temel neden bu izlenim vs değil. Dizinin popülaritesi almış başını giderken böyle radikal bir karar saçma geliyor. Fakat yapıldı geçti artık finali izleyip yerimize oturacağız.

Sense 8 Final Ne Zaman?

Final kararı gelir gelmez akla gelen Sense 8 Final Ne Zaman Yayınlanacak? sorusu akıllardaki yeri aldı. Netflix geçtiğimiz hafta bu final çekimi kararını tüm sosyal medya hesaplarında anlaşma olarak yayınlayarak izleyicilerini sevindirmeyi başarırken, akıllarda acaba soruları da oluşmadı değil. Dizi yoksa böyle bir sinyal çakarak yeni sezon mu yapıyor. Bir çok kişi tarafından da bu konuşuluyor. Bu fikre karşı da Netflix cephesinden yalanlama gelmemesi ihtimali fazlalaştırıyor. Neyse aşağıdaki yorum kısmından siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Lafı uzatmadan sorunun yanıtına geri dönelim geçtiğimiz sene special bölümünü yılın başında 01.01.2017 tarihinde yayınlayan yapım bu senede Final Special bölümünü 08 Haziran 2018‘de yayınlayacağını düşünüyoruz.

Resmi olarak dizinin 2018’de çıkacağı belli ancak net tarih henüz açıklanmadı. Bu tarih açıklanınca buradan görüntüleyebileceğinizi hatırlatırız. Bizi sosyal medyada takip ederek bu haberi ilk siz öğrenebilirsiniz. Bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...