Sense8 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Sense8 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sense8 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Netflix’in bilim kurgu dalında en çok izlenen dizisi Sense8 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yeni yıla özel olarak yeni bir bölüm yayınlayan Sense8 dizisi yeni yılda da kendinden çokça söz ettirmeyi başaracak gibi gözükmekte. Bilim kurgu dalında gayet başarılı bir yapım olan Sense8 05.06.2015 tarihinde yayınladığı bölümleri ile izleyicilerinin gönüllerinde taht kurmayı başarmıştı. Bilim Kurgu yapımlarını seven izleyiciler için özel olarak tasarlanmış olan dizi Netflix yapımı kaliteli tv serileri arasında yer almayı başarmış. 2. sezon onayından hemen sonra izleyenlerin en çok merak ettiği konu şüphesiz Sense8 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? oldu.

Sense8 Dizi Konusu

Dünyanın 8 farklı şehrinde 8 farklı kişinin yaşantısını anlatan dizi bu kişiler arasında gizemli bir bağlantının olup olmadığını konu halinde işlemekte. Birleşik Krallık, Mumbai, Berlin, Mexico City, San Francisco, Chicago ve Seoul’da ayrı ayrı çekimleri yapılan dizide her bölümde bu 8 kişiyi ziyaret edeceğiz. Onların yaşantılarından kesitleri gözler önüne sermekte olan dizide bu 8 kişi birbirlerini tanıyor ve bazıları birbirini severken bazıları da nefret etmekte. Bir çok farklı karakterin işlendiği dizide iş kadını, hırsız, otobüs şoförü, blogger gibi farklı işlerden insanların yaşantılarına tanıklık edeceğiz.

Sense8 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Her sezonunda 12 bölüme yer veren dizi Netflix tarafından bir günde hepsi tamamen yayınlanmakta. 2. sezonu bildiğiniz gibi yeni yıla özel bölümden sonra iyice merak konusu oldu. 2 yıl aradan sonra 2017’de 2. sezonunu yayınlayacak olan dizi 5 Mayıs 2017 tarihinde internet kanalı Netflix’de yer alacak. Hazır ülkemize Netflix’de gelmişken bu diziyi kaçırmamanızı öneriyoruz.

Yeni sezonunda da 10 bölüme yer verecek olan dizi 0. bölüm adı altında yeni yıla özel bölümü saymayacak ve yani bu sene toplamda sezon 11 bölümden oluşacak. Soluk soluğa izlenen 1. sezondan sonra merakla beklenen 2. sezonda aksiyon ve macera tekrardan karakterlerimiz ile izleyenler yaşatılacak. Bu sezon geçen sezona karşı neden kısa sürecek bilemeyiz ancak dizinin ilk sezonuna nazaran daha kaliteli iş yaptığı söylenilmekte. Türkiye’de de oldukça hatırı sayılır bir izleyici kitlesi olan diziyi izlemeyenlere öneriyor ve bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileğiyle, esenlikler diliyoruz.

Dizinin tanıtım videosu da şu şekilde;

Netflix tarafından yayınlanan 2. sezona ait trailer şu şekilde, İyi Seyirler;

Bizi sosyal medyadan takip ederek de diziler, filmler, teknolojik aletler hakkında en yeni bilgilere hemen sahip olabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...