Shadowhunters 3.Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Yeni Sezon - Dizi konusu

Shadowhunters 3.Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Shadowhunters 3.Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
5 (100%) 2 votes

Fantastik dizilerin güzel örneklerinden birisi olan Shadowhunters 3.Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Yine bir kitaptan televizyona uyarlanan dizi ile karşınızdayız. Cassandra Clare’in The Mortal Instruments kitabıyla önümüze koyduğu Shadowhunters’ın 2 sezonunu geride bıraktık. Çok fazla değeri bilinmeyen bir dizi olmasıyla birlikte neredeyse her bölümündeki yüksek oranda işlenen aksiyon ve heyecan ile Shadowhunters’ın dizi severleri tatmin edeceğini söyleyebiliriz. Dolu dolu geçen 2 sezon sonrasında da 3.sezonun onaylandığının haberi verildi. Şimdi dizinin konusunu, kadrosunu ve Shadowhunters 3.Sezon Ne Zaman Çıkıyor? sorusunun yanıtını görelim.

Shadowhunters Dizi Konusu

Öncelikle dizinin türü hakkında bilgi verelim: Dizi dram, aksiyon ve fantastik türlerini temsil ediyor. Olaylar Katherine McNamara adlı aktrisin canlandırdığı Clary Fray‘in başından geçiyor. Clary’nin sıradan hayatını sürdürmekteyken kendisinden uzun süredir saklanan sırları öğrenmesiyle her şey değişir. Kendisi yarı insan ve yarı melektir. Shadowhunter ( Gölge Avcısı ) olduğunu öğrenir ve artık çok daha farklı bir hayat onu bekliyordur. Dizideki oyunculuklar çok profesyonel olmasa da konusu ve akıcılığıyla bu sorunun üstü kapatılmış halde diyebiliriz. Şimdi oyuncu kadrosuna da hızlıca baktıktan sonra asıl sorunun yanıtına geri dönelim;

Bu sezondaki Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığında Ed Decter’ı gördüğümüz dizide
Oyuncular ise;
Katherine McNamara / Clary Fray rolünde
Alberto Rosende / Simon Lewis rolünde
Matthew Daddario / Alec Lightwood rolünde
Dominic Sherwood / Jace Wayland rolünde
Harry Shum Jr. / Magnus Bane rolünde
Emeraude Toubia / Isabelle Lightwood rolünde
Isaiah Mustafa / Luke Garroway rolünde
Alan Van Sprang / Valentine Morgenstern rolünde
yer almakta.

Shadowhunters 3.Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Aksiyon dolu, hızlı 2 sezonunu geride bıraktıktan sonra 3.sezonunun onayını da alan Shadowhunters’ın çekimlerinin 14 Ağustos 2017‘de başlayıp 18 Mayıs 2018 tarihinde sonlanacağını yani elimize 1 yıldan kısa sürede ulaşacağının bilgisi yayınlandı. Yukarıda da dediğim gibi çok fazla değeri bilinmeyen bu dizinin daha da güzelleşip izleyiciyi mutlu edeceğini düşünüyoruz. Umarım bu yazı diziyi izlemenizde etkili olur. Yeni bilgiler, yeni haberler ve yeni yazılarda görüşmek üzere. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile esen kalın. Bizi sosyal medyadan da takip etmeyi unutmayın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...