Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
4.8 (95.79%) 19 votes

Heyecanla beklenen Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Her sezonunda izleyicisini ekrana kitlemeyi başaran Shameless 7. sezonda da izlenme sayısını koruyarak üstüne koymayı başardı. Ülkemizde de oldukça izlenmekte olan Shameless dizisi için en çok merak edilen soru hiç şüphesiz ki Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?. Showtime kanalında yayınlanan dizi bir gün sonrasında altyazılı olarak Digitürk kanallarında yayınlanmakta. Puanlama cetvelinden bu sene 8.8 ile 9.0 arasında puan almayı başarmış olan dizide yeni maceralarda dur durak bilmemekte.

Shameless Sezon Konusu

Frank hayat ile ölüm arasında sürekli gidip gelirken hala sarhoşluğunu dibine vurmaktadır. Bir ara kendine içki sınırı koyan frank bu sınırı yeni keşfettiği birasıyla bozma isteğindedir. Büyümüş bir Liam’ı izlediğimiz bu sezonda artık onunda Gallagher ailesine yakışır hareket etmesi pek de şaşırtmadı. Başı beladan kurtulmayan Carl ergenlik çağlarına girerken bir çok sıkıntıyı da bu sezon ailesinin başına açtı. Hepsinden bıkmış bir vaziyette kardeşlerine bakan Fiona’nın aşk hayatı ise bildiğiniz gibi berbat düzeyde. Geçen sezon işleri berbat eden Frank kızının evliliğine bir nevi engel oldu diyebiliriz.

Dizideki konu hiyerarşisini bozmayan dizi yaratıcıları John Wells ve Paul Abbott 7. sezonda da beklendildiği gibi güzel bir sezon geçirecek. Sezona erken başlayan yapım bu sene Aralık ayında final yapacak gibi gözükmekte. Herhangi bir gecikme yaşanmaz ise 18 Aralık 2016 tarihinde sezon finali yapacak olan dizi 8. sezon için hala onay almadı. Yakın tarihte alacağını düşündüğümüz onaydan sonra 3 ay gibi kısa bir süre sonra 8.sezonun yayınlanma tarihi belirlenecektir.

Shameless 8. Sezon Ne Zaman?

Geçtiğimiz 7. sezonda ilk kez yayın tarihini değiştiren yapım 2 Ekim tarihinde 7. sezona start verdi.  Genel olarak sene başında vizyona giren dizi artık bu tarihlerde yayınlanacak gibi gözükmekte. Son zamanlarda Showtime kanalında azalan dizi sayısından mı olsa gerek 7. sezonda diziye erken veda ettik. Kanaldan gelecek resmi bir açıklamada burayı güncelleyeceğimizi belirtiriz. Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun yanıtına tahmini olarak Ekim – Kasım 2017 tarihini gösterebiliriz.,

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek Shameless dizisine ait en güncel haberleri ilk siz duyabilirsiniz.

5 Kasım 2017‘de geliyor gönüllerin efendisi.


Comments to Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

 • Harika

  Mymail 17 Şubat 2017 12:37 Cevapla
 • çook güzel bi dizi ilk sezondan kendine bağlayan bi dizi bazıları skamla karşılartırmışlar halbuki skam shamelessin yanından geçemez ben burdas skamı küçümsemiyorum ama oyuncuları rol yapmayı bilmeyen bi iti tane noreçli kadından oluşuyo oysaki shameless oyuncularından rollerine o efsane sözlere kadar uzanıyo shameless gibi mükemmel bi diziyi skamla karşılaştırmayın bundan sonra aq

  carl 8 Nisan 2017 11:44 Cevapla
  • skam ile shameless karşılaştırılmamalı ikisinin konusu ve işleyiş tarzları çok farklı. Ayrıca skam oyuncuları gayet iyi hernekadar shameless oyuncuları ile kıyaslanmayacak olsada sonuçta shameless 7 sezonluk dizi ama skam daha 3 sezon oynadı. Skam’ı daha daha dikkatli izlemenizi öneririm. işlediği konu ve verdği mesajlar olarak Skamı’ı Shameless’ten daha üstün görüyorum.

   ceyda 21 Mayıs 2017 17:37 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...