Shameless 9. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Konusu

Shameless 9. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Shameless 9. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Ekranlarda yer alan oldukça beğenilen dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz aylarda 8. Sezonuyla ekrana geri dönen dizinin yeni sezonu severleri tarafından bayağı beğeniliyor. Yeni sezon devam ederken diziden sevindirici haber geldi. Kanalından yeni sezon için onay alan dizi 9. Sezonu merakla bekleniyor. Imdb’den 8.7 puan alan dizi süratle kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Şu anda 8. sezonuyla ekranlarda olan dizi yeni sezonu ile büyük ilgi çekiyor. Hayranlarının 8. Sezon devam ederken beklediği Shameless 9. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Her sezon olduğu gibi yayınlanan sezonuyla da ekranlara damgasını vuran dizi bu sezon da sevenlerinden tam puan almaya devam ediyor. Öyle ki bir sonraki sezon için olacakları planlayan fanlar yeni sezon için oldukça heyecanlı.

Shameless 8. Sezon

8. sezonun çok heyecanlı bitmesinden dolayı 8. Sezonu merakla bekleyen seyirciler dizinin gidişatından tatmin olmuşa benziyor. 8. Sezonu izlemeyenler elimden geldiğince spoiler vermemeye çalışacağım ancak birazdan söyleyeceklerim spoiler olabilir. Eğer direk tarihi öğrenmek istiyorsanız son paragrafı okuyabilirsiniz. 8. Sezon yeni bir Frank’le başladı. Yeni Frank yeni bir başlangıç demektir diye ortalıkta dolanan Frank şüphesiz eski haline kısa süre sonra dönecektir. 7. Sezon finalindeki olaydan dolayı sorumluluğu artan Fiona ne yapacağını bilmez bir halde ortada dolaşıyor. Ancak bu sezonda değişik şeyler de olmaya devam ediyor. Gururunu çiğneyen Frank bir yıl önce gölde bıraktığı aileye yardım ediyor. İşte terfi edilmesinin ardından kendine yeni araba, yeni kıyafetler ve yeni kredi kartı çıkarttıran Frank’in sonu ne olacak hiç bilinmiyor. Gerçekten değişti mi yoksa bu da onun geçiş evresi mi bilinmiyor.

Shameless 9. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

8. sezonu ile ekranlarda yer alan dizi fanları tarafından beğeniyle takip ediliyor. Dizinin yeni sezonu için hazırlıklara başlandı bile. Senaristler yeni sezon için hazırlıklara başladı. Yeni sezonun yine ekranlara damga vurmasının beklendiğini söylemiştik. Yeni sezonun 2018 yılının Eylül – Ekim aylarında yayına girmesi bekleniyor. Henüz kanaldan resmi bir açıklama gelmedi fakat 9. Sezonda ilgi çekici şeylerin yaşanacağı konuşuluyor.

Shameless 9. Sezon 9 Eylül 2018’de geri dönecek.
Shameless 9. Sezon Fragmanı


Comments to Shameless 9. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

  • selamlar

    hasan 14 Mayıs 2018 19:58 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...