Sharp Objects 1. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Sharp Objects Konusu

Sharp Objects 1. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Sharp Objects 1. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Amy Adams’ın başrolünde bulunduğu dizi Sharp Objects çok yakında HBO kanalında başlıyor.

Oldukça popüler dizi olan Game Of Thrones ve Westworld gibi yapımlara ev sahipliği yapan HBO yeni bir dizi üzerinde çalışıyor. Başrolde Amy Adams’ın olduğu dizinin geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlandı. Fragmandan sonra oldukça ilgi çeken dizi çok yakın bir tarihte izleyicileri ile buluşmayı planlıyor.

Uzun zamandır beklenen yapım oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekiyor. Amy Adams’ın yanı sıra The Veil filminden tanıdığımız April ve Violet Brinson kardeşler de dizide yer alıyor. Yeşil Yol filminden tanıdığımız Patricia Clarkson da oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki uzun zamandır merakla beklenen dizi Sharp Objects 1. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Sharp Objects Konusu ve Karakterleri

Ufak bir kasabada yaşayan Camille Preaker (Amy Adams) psikolojik sorunlar yaşamaktadır. Hayatından çok memnun olmasa da muhabirlik kariyerine tutunmaya çalışan bir karakter. Ancak Camille ailesi ile yaşadığı problemler dolayısıyla işleri düzeltmekte zorlanır. Kasabada işlenen bir cinayeti araştıran Camille kendisini karmaşık ilişkilerin içerisinde bulur.

Başarılı oyuncuların yer aldığı dizi mini dizi olarak planlandı. Yani dizi yaz dizisi olarak yayınlanacak. Patricia Clarkson’u dizie Camille’nin annesi Adore Crellin olarak izleyeceğiz. Oldukça heyecanlı ve farklı bir konusu olan dizide bol bol gerilim sahneleri bulunuyor. Oyunculardan Eliza Scanlen de Adore’un kız kardeşi Amma Crellin olarak yer alacak.

Sharp Objects 1. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Uzun zamandır beklenen diziden geçtiğimiz günlerde sevindirici haber geldi. Dizi 8 Temmuz 2018 tarihinde HBO kanalında yayınlanmaya başlayacak. Dizi ülkemizden internet üzerinden takip edilebilecek. Dizinin geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlandı.

Başarılı oyuncuların bulunduğu dizi bu yıl içerisinde çıkacak olan diziler arasında oldukça öne çıkıyor. Dizinin senaryosu Gone Girl ile oldukça ün kazanan yazar Gillian Flynn tarafından yazıldı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Big Little Lies’ın yönetmeni Jean-Marc Vallée oturuyor. Dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Henüz ikinci sezon konuşulmasa da dizi başarılı bir yayın dönemi geçirirse ikinci sezon onayı kapabilir. Diziden sevindirici haberleri bekliyoruz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...