Sherlock 5. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sherlock 5. Sezon Ne Zaman?

Sherlock 5. Sezon Ne Zaman?
3.7 (73.33%) 3 votes

Yeni sezonları için uzun süreler bekleten Sherlock 5. Sezon Ne Zaman?

2010’dan bu yana sezonları ile sürekli izleyicisini ve kitlesini sürekli zinde tutan ve kendini çok iyi bir şekilde sevdirmeyi başaran yapım Sherlock 5. sezon için kolları sıvayacak. Sherlock yapımcıları bu sözü verdi vermesine ancak durum bu kadar kolay değil. Her sezonu için özel bir çalışma ile izleyecisinin karşısına geçen yapım genelde 3 sene arayla bir sezonu yayınlamakta. 5. sezon için bu müjdeyi verdi ancak tabi ki bekletecek. Bekletmek zorunda huyu bu gardaş napacan. Sherlock 5. Sezon Ne Zaman? sorusuna yanıt vereceğimiz bu makalede gelin biraz 3. sezonu inceleyelim.

Sherlock 4. Sezon Tufanı

Tufan dedik çünkü hakikaten ters köşeler adeta bizleri tufana uğrattı. Her bölümünde ayrı ters köşe yaratan son dava Redbeard. Son dava deniyor ama öyle denmesine bakmayın 221 Baker caddesinde olaylar bitmez. Sherlock’un kardeşini yer yer gördüğümüz bu sezonda bize yaşattıkları ve Sherlock’un bu durumdaki tutumu adeta köşelerden köşelere fırlattı. Bu lafta güzelmiş he. Neyse efenim velhasıl dizi yine enfesto bir sezon hazırlamış. Ne oyunculara ne yapıma ne yönetmene diyecek söz yok.

Bu sezon diğer sezonlara göre aslında biraz daha hantal geçti ama bölümün yine derinlikleri çok farklı şeyler anlatabiliyor. Diziyi izleyenlere tek tavsiyem bir daha izleyin olacaktır. Zira sezonu ikinci izlediğimde daha farklı bakmaya başladım. 5. sezon için geç bir tarih bekleniyor ama ne kadar geç derseniz, hepsinden daha geç.

Sherlock 5. Sezon Ne Zaman?

5. sezon için söylentiler devam ederken yapımcıdan bu sefer 5. sezon için bekleteceğiz açıklaması geldi. Haliyle kafalarda büyük bir soru işareti oluştu. Ulan zaten dizi 3 senede bir çıkıyor e uzun bir süre bekleteceğiz kaç sene? Normal koşullar altında 2020 gibi çıkması lazım. O zamana kim öle, kim kala tabi ama abi be bizi de gözü yaşlı bırakma bir dizi yapıyon yeminle kız gibi mızmızlanıyon.

Sorunun yanıtı şuan resmiyette açıklanmadı. Gelecek yeni bilgiler ile burayı güncelleyeceğimizi lütfen unutmayalım efenim bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın. Bizi sosyal medya hesaplarımızda da takip etmeyi unutmayın, hadi öptüm okiby…

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...